Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 1781 

CAD tip CAD tip # 1280:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Jaké knihovny bloků obsahuje AutoCAD?

A - odpověď AutoCAD i AutoCAD LT obsahují (od verze 2000) základní sadu symbolů a bloků (stavebnictví, strojírenství, elektro, ...) dostupných pomocí funkce DesignCenter (ADC), od verze 2004 na kartě DC online. Pro rozšířenou knihovnu tisíců dalších symbolů můžete pro AutoCAD (nebo LT) dokoupit produkt Autodesk Symbols.

Knihovny více než 1.000.000 normalizovaných strojírenských součástí jsou k dispozici v CAD programech AutoCAD Mechanical, Mechanical Desktop a Autodesk Inventor.

Knihovny (rodiny) inteligentních stavařských prvků jsou k dispozici v produktech Autodesk Architectural Desktop (AutoCAD Architecture) a Autodesk Revit Building.

Další knihovny a bloky jsou součástí dalších profesních nadstaveb AutoCADu (z oblasti strojírenství, elektro, geodézie, aj.), nebo jsou ke stažení (či i-drop vložení) online na internetu - viz web odkazy na www.cadstudio.cz/cad-links.

Knihovnu s více než tisícem bloků najdete v Katalogu CAD bloků.

ACADLTACADMInventorRevitADT
100% *  CAD 
24.4.2001    7136×   FAQ  
 

Zpět   Všechny další tipy

Proč musím mít pro AutoCAD instalován Internet Explorer? Nemohu používat Netscape nebo Operu nebo jiný browser? « | » Chyba "Internal error 2103.48" při pokusu o instalaci AutoCADu.

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist