Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 4325 

CAD tip CAD tip # 424:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Jak šikovně vkládat obrázky?

A - odpověď Pokud často vkládáte obrázky do vašich výkresů a potřebujete je vždy umístit, natočit atd., využijte tento trik:

Začněte nový výkres, vložte váš obrázek a natočte, umístěte jej dle potřeby. Upravte jeho kontrast, jas, atd. a výkres uložte. Příště až budete potřebovat vložit obrázek, vkládejte již jen tento nově vytvořený výkres (blok), ne samotný obrázek. Veškerá nastavení zůstanou zachována.
ACAD14ACAD2000
100% *  CAD 
15.8.2000    3048×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: AutoCAD 14 · AutoCAD 2000 ·

Zpět   Všechny další tipy

Při pokusu o restaurování výkresu se opakuje chyba: ARX ERROR: eNullObjectId, ERROR: Could not instantiate AecDict! « | » Při pokusu o editaci Xrefu na místě AutoCAD vypíše chybu: ** Object reference missing: AcDbLayerTableRecord, to AcDbPlaceHolder.

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist