Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 2068 

CAD tip CAD tip # 6114:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Popisky vrstevnic v Civil 3D.

A - odpověď Pro snadné přidání popisu vrstevnic použijte v AutoCADu Civil3D příkaz AddContourLabeling (hromadně, příčnou čarou třeba přes celý povrch) nebo AeccAddContourLabelingSingle (jednotlivě, v bodu vrstevnice) nebo AeccAddContourLabelingGroup (v intervalech).

Viz Povrchy > Přidat popisky povrchu > Vrstevnice, resp. ve vyšších verzích ribbon Poznámky > Popisky a tabulky > Povrchy > Vrstevnice.

Pro popisky se použije aktuální styl popisků vrstevnic (výška, formát, barva, hladina...). Ten můžete i následně upravit pomocí Nastavení v paletě Pracovního prostoru.

Civil2011Civil2010Civil2008Civil2007
100% *  CAD 
29.4.2008    4037×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:

Zpět   Všechny další tipy

Pro usnadnění přechodu chci mít zobrazeno standardní menu i Ribbon. Jak na to? « | » Mohu používat licenční server FlexLM na virtuálním serveru VMware?

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist