Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 7571 

CAD tip CAD tip # 6232:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Jak vytvořit vizualizaci Revit projektu v aplikaci Piranesi?

A - odpověď Z Revitu nemůžete přímo zapisovat formát EPIX pro Piranesi. Ale můžete využít export do formátu FBX, nebo export 3D DXF nebo DWG modelu a ty pomocí nástroje Piranesi Vedute převést na požadovaný formát EPix pro 3D ilustraci v Piranesi.

Další možností je cesta přes Google SketchUp - model z Revitu můžete uložit do formátu SKP a ten pak převést přímo na soubor EPIX (.epx).

V Piranesi pak již můžete snadno nanést na plochy modelu požadované materiály a textury, doplnit pozadí a perspektivní stafážní objekty.

RevitPiranesi
100% *  CAD 
24.7.2008    2752×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: Revit · Piranesi ·

Zpět   Všechny další tipy

Zmenšení Vault úložiště vyčištěním starých verzí dokumentů. « | » Jaké verze .NET Framework jsou využívány jednotlivými verzemi AutoCADu?

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist