Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 6054 

CAD tip CAD tip # 8916:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Změna barevného stylu všech ploch tělesa v Inventoru.

A - odpověď Chcete-li hromadně přebarvit několik ploch tělesa, které mají individuálně přiřazeny samostatné barevné styly (vzhledy) přepisující materiál součásti (tělesa), můžete použít dvě cesty.

Plochy můžete individuálně vybrat kliknutím se stisknutým Ctrl a pak jim přes Vlastnosti přiřadit požadovaný vzhled (nebo implicitní vzhled "Jako těleso").

Pokud je ploch hodně, je tato cesta komplikovaná. V tom případě vyberte těleso ve stromu prohlížeče, z místní nabídky zvolte Vlastnosti a v dialogu "Vlastnosti tělesa" zaškrtněte volbu "Vymazat všechna přepsání". Plochy tělesa se vrátí do výchozího vzhledu (barva, materiál).

Inventor2013
100% *  CAD 
16.11.2012    1815×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: Inventor 2013 ·

Zpět   Všechny další tipy

Jak zkombinovat na licenčním serveru produkty Autodesku s jinými aplikacemi využívajícími FLEXnet? « | » Postup aktivace LISP utilit firmy CAD Studio.

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist