Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 3436 

Konference BIM-Fórum - Revit v praxi

Konference uživatelů BIM technologií

BIM Fórum

Co je BIM-Fórum

Odborná konference uživatelů BIM technologií zaměřená na výměnu zkušeností a využití aplikace Autodesk Revit v praxi.Registrace
Registrace byla uzavřena »
(kapacita zaplněna)

Anotace

Na základě dlouholetých zkušeností se způsobem zavádění procesů BIM v oblasti návrhu a projektování v České republice jsme se rozhodli uspořádat konferenci BIM-Fórum „Revit v praxi“.

Konference BIM-Fórum „Revit v praxi“ je určena pro širokou odbornou veřejnost, která má s technologií BIM letmé nebo již letité zkušenosti. Naším hlavním cílem je výměna vzájemných zkušeností a zvýšení know-how v oboru, který se stává součástí při navrhování, projektování a správě ve stavebnictví. V přednáškách chceme ukázat proces návrhu od studie až po realizační dokumentaci, využití metod BIM v různých oblastech stavebního průmyslu a projekční praxi.

Program a pozvánka

Stáhněte si pozvánku na BIM-Fórum ve formátu PDF.

Klikněte pro stažení

Upozorňujeme, že setkání není marketingovou akcí, ale jedná se o iniciativu osob, které se pohybují v oboru stavebnictví, CAD a BIM, které by se rády podělily o vlastní zkušenosti s BIM a upozornily na výhody i nevýhody, se kterými se můžete při projektování nebo nasazení BIM-u setkat.

Za přípravný výbor: Peter Jirát, Josef Remeš