Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 7755

CAD tip CAD tip # 9231:

   
Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Aktualizace k vašemu softwaru Autodesk je připravena ke stažení. Co dělat?

A - odpověď Dostali jste e-mailem informaci o uvolnění nové verze nebo aktualizace vaší CAD aplikace kryté Autodesk Subscription, ale z vašeho účtu na Subscription centru není aplikace dostupná nebo nevíte jak se na Subscription centrum přihlásit.

Postup a možná úskalí:

  1. Přihlašovací účet: přihlášení na Subscription centrum provedete na adrese subscription.autodesk.com - použijte vaše přihlašovací jméno a heslo zvolené při zřizování subscription (první objednávce), resp. použijte funkci zapomenuté heslo, resp. pokud se změnila zodpovědná osoba ve vaší společnosti, vyžádejte si u CAD Studia nové přířazení role "contract managera"
  2. Nelze stahovat: nevidíte odkaz "Ke stažení", resp. "Získejte svůj upgrade" - stahování aplikací pro vaši firmu (konkrétní kontrakt, subscription smlouvu) může provádět pouze tzv. "contract manager" nebo "software coordinator" nebo osoba jimi pověřená - v tomto případě si vyžádejte oprávnění nebo kopii aplikace od těchto vašich kolegů; pokud se role "contract manager" u vaší firmy změnila, vyžádejte si u CAD Studia změnu přiřazení
  3. Nevidím mou aplikaci: pokud v seznamu CAD aplikací dostupných ke stažení nevidíte vaši v e-mailu avizovanou aktualizaci (verzi), nejprve se ujistěte, že v seznamu hledáte správný název - např. "AutoCAD Mechanical" se od verze 2014 oficiálně jmenuje "Autodesk AutoCAD Mechanical". Aplikace také ještě dosud nemusela být uvedena v požadované lokalizaci (např. v české verzi). Pokud přesto vaši aplikaci (již uvolněnou, krytou aktivním subscription) nevidíte, došlo zřejmě k chybě vzájemného přiřazení aplikace a subscription účtu - v tom případě prosím kontaktujte CAD Studio pro zajištění nápravy v databázích Autodesku.
Postup stahování aplikací ze Subscription centra popisuje text na stránce Subscription download.
ACADInvRevitCivilMaxDesignSuite
100% *  CAD 
29.4.2013    4721×   FAQ  
autocad databáze text účet
 
Související CAD produkty:
platí pro: AutoCAD · Inventor · Revit · Civil 3D · 3ds Max · DesignSuite ·

Zpět   Všechny další tipyPomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy Arkance Systems.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (Arkance Systems CZ s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist