Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 6134 

3D myš zdarma jako dárek

Znáte 3D ovladače 3Dconnexion?


Anketa již proběhla!

Znáte 3D ovladače 3Dconnexion? Získejte jeden zdarma!

3D myši 3Dconnexion

Do 31.března 2011 získá jeden vylosovaný účastník této ankety zdarma profesionální 3D myš 3dconnexion SpaceExplorer! Stačí vyplnit jednoduchý formulář. Další, menší 3D myš, SpaceNavigator, získá vylosovaný fanoušek Facebook stránky CAD Studia FB.

Vstupní 3D zařízení slouží pro efektivní ovládání vašich 3D aplikací. Doplňuje váš počítač o přirozený nástroj pro manipulaci s 3D objekty vaší konstrukční aplikace, pro nastavení 3D pohledu v GIS nebo CAD software. Výsledkem je zvýšená produktivita práce v 3D aplikacích, menší únava při práci a efektivní využití druhé ruky pro ovládání CAD aplikace. 3D myši jsou podporovány ve více než 100 typech nejrozšířenějších 3D CAD aplikací (mj. AutoCAD, Inventor, 3ds Max). Ve světě bylo prodáno již 1 milion myší 3dconnexion.

CAD Studio a.s. je autorizovaným partnerem společnosti 3dconnexion (Logitech group). Další informace o jednotlivých modelech 3D myší najdete na stránce 3D myši 3dconnexion.

Pozn.: Tučně zvýrazněné položky je třeba uvést pro přijetí účasti. Akce platí pro ČR a SR.
Anketa - znáte 3D myši?


Vyhrajte SpaceExplorer

(znáte odpověď? nápověda: 1 až 8)

(důležitý pro následnou komunikaci)
Anketa již byla ukončenaVyhrajte SpaceNavigator Staňte se fanouškem CAD Studia na Facebooku: