Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 6808 

Hledáme nejstarší plotr HP v ČR

Používáte starý CAD plotr? Získejte nový zdarma!

Plotry Hledáme nejstarší plotr Designjet 111


HP role

Majitel nejstaršího funkčního plotru HP v České republice získá nový plotr HP zdarma!

Víme, že v řadě českých firem a organizací ještě věrně slouží plotry a velkoformátové tiskárny z 90.let minulého století (HP vyrábí plotry již od 80.let). Někde ještě fungují i staré perové plotry prohánějící pisátka po rolích papíru. A možná právě vy jste majiteli toho úplně nejstaršího funkčního plotru HP v ČR a odnesete si tak cenu – zbrusu nový typ plotru HP Designjet 111r (viz porovnání a PDF s parametry).

Prosíme, vyplňte následující anketní formulář zjišťující využívání nejstarších plotrů (velkoformátových tiskáren, A1 a výše) ve firmách v ČR. Registrace běží do 1.září 2010. Majitel nejstaršího plotru bude vyhlášen a odměněn na konferenci CADfórum 2010 konané dne 5.října 2010.

Za vyplnění formuláře obdrží každý firemní účastník zdarma jako dárek jednu roli originálního papíru HP Universal Inkjet Bond A1. Dárek je omezen na jednu osobu z dané firmy.

Pozn.: Tučně zvýrazněné položky je třeba uvést pro přijetí účasti. Funkčnost plotru se prokazuje výtiskem a fotografií.
Anketa - nejstarší plotr(viz štítek, foto)
(výrobce, typ)
(důležitý pro následnou komunikaci)


Anketa již byla ukončena