Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 6788

CAD tip CAD tip # 11574:

   
Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Co je to propojený účet (linked account) v Autodesk Account?

A - odpověď Po přihlášení do vašeho účtu na Autodesk Account, vidíte v sekci PROFIL kartu "Propojené účty" - k čemu slouží a jak mohu své účty propojit?

V sekci "Propojené účty" jsou uvedeny vaše účty na sociálních sítích a autentizačních službách, které jste v minulosti použili pro přihlášení do některé web služby Autodesku a následně je na výzvu propojili s vaším "Autodesk ID". Některé aplikace a služby Autodesku vyžadující přihlášení nabízejí - kromě standardního Autodesk ID - i přihlášení pomocí externích poskytovatelů, typicky sociálních sítí. Je to například obchod Autodesk Apps, aplikace Meshmixer nebo TinkerCAD.

Volbou "SOCIAL PROVIDER" se nabídne seznam aktuálně podporovaných autentizačních partnerů - sítí Facebook, Google+, Yahoo, Twitter, LinkedIn, Microsoft Live.

Po přihlášení vaším účtem na některé z těchto sociálních sítí a odsouhlasení, že Autodesk smí přečíst vaši e-mail adresu, můžete volitelně takto přihlášený účet propojit s vaším existujícím Autodesk ID. A právě tato propojení pak můžete následně spravovat v sekci "Propojené účty" (propojení lze zrušit/odvolat souhlas).
*
100% *  CAD 
21.8.2017    1821×  
účet
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: * ·

Zpět   Všechny další tipyPomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy Arkance Systems.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (Arkance Systems CZ s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist