Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 4039

CAD tip CAD tip # 9166:

   
Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Ikonka Autodesk 360 a řízení synchronizace s cloudem (2014).

A - odpověď Instalace aplikací Autodesk 2014 zahrnují instalaci ikony "Autodesk 360" na ploše a nové možnosti nastavení synchronizace s cloudem "Autodesk 360" pomocí ikonky v systémové liště Windows.

Ikonka Autodesk 360 na vaší ploše (nebo v menu Start) zobrazuje (po případném přihlášení do cloudu) obsah lokální složky, která je synchronizovaná s cloudem. Viz popis mechanismu synchronizace v tipu 9155. Dokumenty v této složce jsou označeny příznaky (ikonkami) indikujícími stav synchronizace daného dokumentu (souboru):

Zelené zaškrtnutí znamená úspěšně synchronizovaný dokument (lokální i cloud verze jsou shodné), červený trojúhelník s vykřičníkem znamená chybu synchronizace, modré recyklační šipky indikují právě probíhající synchronizaci (přenos z/do cloudu).

Pomocí ikonky Autodesk 360 v systémové liště (točí se při probíhající komunikaci) můžete pravým tlačítkem myši řídit další funkce A360 a nastavit režim synchronizace.

Volba Preference spustí dialog, ve kterém vidíte aktuálně využitou kapacitu vašeho cloud úložiště a můžete nastavit způsob synchronizace propojených souborů.

ACADInvRevitDWGcloud360
100% *  CAD 
29.3.2013    2819×  
cloud dialog instalace
 
Související CAD produkty:
platí pro: AutoCAD · Inventor · Revit · DWG · cloud · 360 ·

Zpět   Všechny další tipyPomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy Arkance Systems.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (Arkance Systems CZ s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist