Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 5321

CAD tip CAD tip # 10632:

   
Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Jak přenést čistý RVT projekt Revitu?

A - odpověď Podobně jako u AutoCADu nebo Inventoru (Pack-n-Go), existuje i pro BIM projekty Revitu nástroj na začištění .rvt projektu, kontrolu jeho externích závislostí, přesměrování těchto závislostí na lokální relativní odkazy a následné "zabalení" pro přenos zákazníkovi nebo externímu spolupracovníkovi - eTransmit.

Nástroj eTransmit najdete jako rozšíření pro předplatitele (subscription extension) v Revit sekci na Exchange Apps - např. pro verzi 2016 zde. Odsud si jej můžete stáhnout a nainstalovat. Přidá položku eTransmit do ribbonu Doplňky.

eTransmit je jedna z mála aplikací spouštěných z prostředí nulového dokumentu (bez načteného projektu). Po spuštění zobrazí dialog, ve kterém můžete nastavit parametry přenosu a začištění projektu. Můžete projekt zkrátit vymazáním nepoužitých rodin, materiálů a dalších objektů. Můžete rovněž ručně specifikovat další externí soubory, které se mají zahrnout do výsledného balíčku. Výstupní soubory zpracovaného projektu včetně detekovaných závislých souborů jsou uloženy do podsložky (pojmenované dle vašeho projektu a časového razítka) v zadané výstupní složce.

Takto připravený projekt lze úspěšně načíst na jakémkoliv cílovém počítači. Převádět lze soubory vytvořené Revitem verze 2012 a novějšími.
Revit
100% *  CAD 
5.12.2015    1941×  
dialog inventor materiál revit rodina
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: Revit ·

Zpět   Všechny další tipyPomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy Arkance Systems.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (Arkance Systems CZ s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist