Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 7610

CAD tip CAD tip # 10378:

   
Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Jak se ve Fusion 360 vrátit k předchozí verzi modelu?

A - odpověď Autodesk Fusion 360 si při každém uložení návrhu vytváří v cloudu (ve vašem Hubu) samostatnou verzi historie návrhu. Pokud se v průběhu práce potřebujete vrátit k některé z předchozích verzi, využijte funkce služby cloudu Autodesk (A360).

V Datovém panelu vlevo (pokud není zobrazen, klikněte na ikonu se čtverečky) najděte váš model a klikněte na kartu Historie. Vyberte (např. podle datumu či vzhledu) požadovanou verzi a v její nabídce (tři tečky vpravo) zvolte Otevřít.

Alternativní možností je kliknout "Zobrazit detaily na webu" (ve starší verzi ikona "i" a v zobrazeném boxu pak na odkaz "Open details in A360"). Otevře se okno vašeho cloudového hubu Autodesk360 s informacemi o modelu. V něm si v rozbalovacím seznamu verzí nahoře zvolte požadovanou verzi. Poté klikněte na tlačítko "Otevřít v desktopové aplikaci".

Ve starších verzích hubu bylo potřeba v levém pásu ikonek zvolit ikonu hodin ("Versions") a v seznamu historie verzí (může mít více stran) vybrat vizuálně, podle času, autora nebo podle komentáře verzi, ke které se chcete vrátit nebo kterou chcete rozpracovat jako variantu. U ní jste pak kliknutím na ikonku šipky nahoru ("Promote") dostali zvolenou verzi v seznamu historie zcela nahoru - jako novou verze. Pak byla kliknutím u ní na ikonu tužky ("Edit in Fusion 360") a po potvrzení tato verze otevřena v CAD/CAM editoru Fusion 360.

Viz videoukázka na YouTube kanálu Arkance Systems:

Celý proces volby verze samozřejmě můžete zahájit i přímo z webu A360 (myhub.autodesk360.com nebo váš týmový hub) ve vašem webovém prohlížeči.

Fusion360
100% *  CAD 
27.6.2015    1976×   FAQ  
cloud fusion model prohlížeč
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: Fusion 360 360 ·

Zpět   Všechny další tipyPomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy Arkance Systems.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (Arkance Systems CZ s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist