Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 13386

CAD tip CAD tip # 12665:

   
Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Jak uvolnit místo v lokální cache Desktop Connectoru?

A - odpověď Aplikace Autodesk Desktop Connector se stará o automatickou a inteligentní synchronizaci cloudových úložišť Autodesku s lokálními soubory tak, aby bylo možné pracovat s "cloudem" stejně pohodlně a rychle jako se soubory na lokálním disku. Synchronizace probíhá na pozadí a respektuje i vnitřní vazby CAD souborů (ext.reference, sestavy, apod.).

Pokud potřebujete nouzově uvolnit místo na lokálním disku a vymazat lokální cache složku používanou Desktop Connectorem, můžete použít funkci "Uvolnit místo" (Free Up Space). Tu najdete v místní nabídce na jednotlivých projektech na virtuálním disku (v Průzkumníku Windows): Drive, BIM 360 nebo Fusion 360 (podle toho jaké cloudové služby využíváte).

Vymazány jsou všechny soubory v dočasné lokální složce (místní kopie). Soubory v cloud úložišti nejsou nijak dotčeny. Při příštím přístupu na jakýkoliv dokument v cloud úložišti bude automaticky provedena jeho nová synchronizace.

Pro kompletní vymazání všech lokálních kopií cloudových souborů synchronizovaných přes Desktop Connector spusťte nástroj "Reset Desktop Connector Utility" - viz C:\Program Files\Autodesk\Desktop Connector\Reset\ResetDesktopConnector.exe a zvolte volbu 1 (dokumenty zůstanou uloženy v cloudu, mažou se jen cache kopie).

DriveBIM360Fusion360
100% *  CAD 
9.7.2020    1082×  
cloud fusion reference sestava vazba
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: Drive · BIM360 · Fusion 360 360 ·

Zpět   Všechny další tipyPomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy Arkance Systems.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (Arkance Systems CZ s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist