Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 10346

CAD tip CAD tip # 9878:

   
Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Jak změnit e-mailovou adresu ve vašem účtu "Autodesk ID"?

A - odpověď Pokud potřebujete změnit adresu spojenou s osobním účtem "Autodesk ID" používaným pro přístup k webovým/cloud službám firmy Autodesk, upravte ji ve vašem profilu.

Přihlaste se na accounts.autodesk.com vaším přístupovým jménem a heslem a přejděte na kartu PROFIL. V horní sekci "Profil" klikněte na "Upravit profil" a změňte e-mail adresu, přes kterou s vámi budou komunikovat vaši spolupracovníci a další uživatelé web služeb, do kterých se přihlašujete vaším Autodesk ID. Změny uložte.

Poté ve spodní sekci "Informace o účtu" opět použijte odkaz "Upravit účet" a nastavte vaši novou změněnou e-mail adresu - tento údaj slouží pro vnitřní komunikaci společnosti Autodesk s vámi (např. pro subscription). Obě adresy mohou být odlišné. Pokud jste ve vašem profilu (nahoře) nezadali žádnou adresu, bude adresa účtu (dole) použita jako náhradní adresa i pro komunikaci s ostatními uživateli, při sdílení dokumentů, notifikacích, apod. Změny opět uložte.

Autodesk360cloud
100% *  CAD 
20.6.2014    2132×  
cloud sdílení účet
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: Autodesk360 · cloud ·

Zpět   Všechny další tipyPomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy Arkance Systems.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (Arkance Systems CZ s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist