Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 6500
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

CAD zprávy

CAD-NEWS duben 2024
Zpráva průzkumu Autodesk Design & Make 2024 potvrzuje důvěru v AI te
ARKANCE a její dceřiná společnost U.S. CAD kupují společnost CADD Mi
Pozvánka na konferenci ARKANCE LIVE 2025
CAD-NEWS březen 2024
Dubnový den s CAD technikem – bezplatná online konzultace pro vaši f
Další novinky Další CAD novinky

Partnerství

Textová CAD reklama
Na tomto místě může být i reklama na vaše produkty a služby! Kontaktujte nás.
IT CAD - časopis
BIMfo - BIM portál
F360 - Fusion portál

eShopCAD Shop

eShop: CAD produkty
Civil 3D 2025
Autodesk Civil 3D 2025 CS+ pro vaše projektování
Autodesk Revit
Lepší Autodesk Revit 2025 CS+
- revoluce v projektování
Další produkty Další CAD produkty a mimořádné nabídky

Práce, volná místa Pracovní příležitosti: Strojní kovo konstruktér

Volná pracovní místa a pracovní příležitosti v oboru CAD/CAM/BIM/GIS

Popis pozice: Obor: Působiště: Poptávané
úvazek:    i pro:    požad.vzdělání:    jazyk.znalost:

Popis nabízené pracovní pozice #361:

EXPIROVÁNO Strojní kovo konstruktér
Popis pozice:LAC, s.r.o. je ryze česká společnost, která začínala v roce 1992 v garáži, dnes má dva výrobní závody o ploše 25 000 m2. Vyrábíme průmyslové pece a žáruvzdorný materiál. Naše práce zahrnuje vše od vývoje, přes testování a výrobu, až po servis a zákaznickou podporu. Na kontě máme více než 13 000 vyrobených pecí, které žhnou v 35 zemích světa. Každý rok vyvíjíme zhruba 100 atypických zákaznických projektů. Díky našim 230 zaměstnancům patříme mezi 100 nejlepších českými firem roku 2016. Zaměstnancům nabízíme volnost nesvázanou korporátními standardy. Procesy a informace jsou otevřené, zaměstnanci mohou u nás prosadit bez dlouhého schvalování cokoli, co dává smysl.

Máte zkušenosti s kovo konstrukcí?
Chcete se podílet na celosvětových projektech?
Líbí se Vám, když je Vaše práce vidět na první pohled?
Pošlete nám životopis! Rádi Vám poskytneme bližší informace nebo se potkáme osobně.

Hledáme právě Vás, pokud:
- se zajímáte o strojírenství a máte zkušenosti s konstruováním
- jste připravená/ý pustit se do více velkých úkolů
- máte znalost 3D konstrukčních SW - INVENTOR
- výhodou je, pokud máte znalosti a zkušenosti s parametrickým modelováním

Náplní Vaší práce bude:
- spolupráce s výrobou a zákazníky při konstruování nových atypických zařízení
- tvorba výrobní dokumentace (výkresová dokumentace, průvodní technická dokumentace, specifikace prvků)

Co Vám můžeme nabídnout:
- možnost ovlivnit, jak bude zařízení ve finále vypadat
- možnost osobního a profesního růstu ve stabilní české společnosti s více než 20letou zkušeností
- řízení nově vznikajících projektů
- úzkou podporu nového kolegy prostřednictvím managementu
- otevřený přístup k nastavení pracovní doby
- stravování ve výborné firemní jídelně
- příspěvek na jazykové vzdělávání, MultiSport karta a další

Místo pracoviště: Topolová 933, Židlochovice
Délka pracovního poměru: na dobu určitou
Nástup: dle dohody
Působiště: firma LAC, s.r.o. - Jihomoravský
Obor:Strojírenství - Plný úvazek
Požadavky: vzdělání: SŠ,
znalost Inventor
Uchazeč:
Termín:vloženo Tue, 15 Sep 2020 05:33:09 UTC15.9.2020 (před 1311 dny) - od 15.9.2020 - do 15.10.2020
ZÁJEM?
(nepřihlášen)

Autor: LAC

Novou pracovní pozici nebo poptávku práce či služeb můžete doplnit sami. Inzerujte volná místa a nabídky (ponuky zamestnania) zdarma na stránce "Práce" na CADforum.cz. Nabízím práci - hledám práci. Pro diskusi nad nabídkami práce můžete využít fórum.