Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 10246
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

CAD zprávy

ARKANCE – nové jméno, stejný tým
CAD-NEWS duben 2024
Zpráva průzkumu Autodesk Design & Make 2024 potvrzuje důvěru v AI te
ARKANCE a její dceřiná společnost U.S. CAD kupují společnost CADD Mi
Pozvánka na konferenci ARKANCE LIVE 2025
CAD-NEWS březen 2024
Další novinky Další CAD novinky

Partnerství

Textová CAD reklama
Na tomto místě může být i reklama na vaše produkty a služby! Kontaktujte nás.
IT CAD - časopis
BIMfo - BIM portál
F360 - Fusion portál

eShopCAD Shop

eShop: CAD produkty
Autodesk Fusion 360
CAD/CAM/CAE aplikace Fusion 360 - nejvýhodnější CAD/CAM
3ds Max 2025
3ds Max 2025 pro 3D animace a vizualizace
Další produkty Další CAD produkty a mimořádné nabídky

Práce, volná místa Pracovní příležitosti: ioLabs - specialista pro …

Volná pracovní místa a pracovní příležitosti v oboru CAD/CAM/BIM/GIS

Popis pozice: Obor: Působiště: Poptávané
úvazek:    i pro:    požad.vzdělání:    jazyk.znalost:

Popis nabízené pracovní pozice #379:

EXPIROVÁNO ioLabs - specialista pro digitální plánování
Popis pozice:Chceš se podílet na vývoji digitalizace architektury a stavebnictví? Zajímají tě pokrokové digitální nástroje a jejich využití? Chceš se zabývat neobvyklými, zajímavými projekty a podílet se na vývoji digitálních nástrojů pro architekty? Pak hledáme právě tebe!

Jsme parta sedmi vývojářů, inženýrů a architektů působících v ČR a ve Švýcarsku a hledáme dalšího kolegu nebo kolegyni na pozici Revit specialisty/architekta/stavaře. Budeš se u nás pohybovat v průniku architektury, stavebnictví a IT a budeš dělat různorodou práci se širokým záběrem. Uplatníš svoji kreativitu a vyzkoušíš si nové postupy a technologie.

Naši klienti jsou renomované společnosti z oblasti stavebnictví a strojírenství - především pak z regionu Švýcarsko, Německo a Rakousko. Pomocí aplikací, které vyvíjíme, propojujeme stavební projekty s 3D modely, kvalitními vizualizacemi, naceněním a dalšími daty.

Tvou pracovní náplní bude práce s BIM modely (vytváření rodin a příprava BIM modelů), tvorba atraktivní multimediální grafické prezentace pro web, UX a UI design pro naše aplikace a také spolupráce na architektonických projektech.

Požadujeme znalost práce v Revitu, zkušenosti s BIM modely, schopnost tvorby grafiky a angličtinu na komunikativní úrovni. Používáme nástroje jako Adobe Creative Suite, Rhinoceros nebo Revit. Další znalosti, které oceníme, je práce s ArchidCADem a Navisworks nebo znalost němčiny. Pokud něco z toho neumíš, tak oceníme vůli a snahu se učit nové věci.

Za to nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení, možnost získávat know-how v rámci firmy, školení a účast na konferencích. Jsme mladý, dynamický kolektiv a funguje u nás pružná pracovní doba a remote práce z domova.

Pokud tě naše nabídka zaujala a chceš s námi pracovat na nevšedních projektech, napiš nám na bk@iolabs.ch a pojďme se potkat!
Působiště: firma ioLabs - lokalita neuvedena
Obor:Stavebnictví -
Požadavky:
Uchazeč:
Termín:vloženo Thu, 12 Aug 2021 06:49:21 UTC12.8.2021 (před 987 dny) - od 12.8.2021 - do 31.12.2021
ZÁJEM?
(nepřihlášen)

Autor: ac@ioproperty.cz

Novou pracovní pozici nebo poptávku práce či služeb můžete doplnit sami. Inzerujte volná místa a nabídky (ponuky zamestnania) zdarma na stránce "Práce" na CADforum.cz. Nabízím práci - hledám práci. Pro diskusi nad nabídkami práce můžete využít fórum.