Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 5906
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

CAD zprávy

ARKANCE – nové jméno, stejný tým
CAD-NEWS duben 2024
Zpráva průzkumu Autodesk Design & Make 2024 potvrzuje důvěru v AI te
ARKANCE a její dceřiná společnost U.S. CAD kupují společnost CADD Mi
Pozvánka na konferenci ARKANCE LIVE 2025
CAD-NEWS březen 2024
Další novinky Další CAD novinky

Partnerství

Textová CAD reklama
Na tomto místě může být i reklama na vaše produkty a služby! Kontaktujte nás.
IT CAD - časopis
BIMfo - BIM portál
F360 - Fusion portál

eShopCAD Shop

eShop: CAD produkty
Revit LT
Revit LT 2025 - 3D BIM v ceně AutoCADu LT
Civil 3D 2025
Autodesk Civil 3D 2025 CS+ pro vaše projektování
Další produkty Další CAD produkty a mimořádné nabídky

Práce, volná místa Pracovní příležitosti: Programátor/ka MFG

Volná pracovní místa a pracovní příležitosti v oboru CAD/CAM/BIM/GIS

Popis pozice: Obor: Působiště: Poptávané
úvazek:    i pro:    požad.vzdělání:    jazyk.znalost:

Popis nabízené pracovní pozice #392:

EXPIROVÁNO Programátor/ka MFG
Popis pozice:Co vás u nás čeká?

Budete navrhovat a vyvíjet nástroje určené pro integraci cloudových i on-premise informačních a DMS systémů pro české i zahraniční firemní klienty. Integrujeme systémy předních světových dodavatelů jako je Autodesk, Microsoft, SAP, Salesforce, IFS i lokálních systémů jako Helios, TPV2000, IS KARAT a mnoho dalších.

Budete součástí týmu konzultantů a vývojářů s dlouholetou praxí a zkušenostmi v oboru. Kromě odborného vyžití nabízíme přátelskou atmosféru a pohodový kolektiv menší firmy, která má za sebou oporu stabilní nadnárodní skupiny.

Co u nás uplatníte?

* Praktické zkušenosti s nástroji a jazyky ASP.Net (C#), Javascript, Visual Studio, DevOps
* Orientaci v principech objektově orientovaného programování
* Analytické schopnosti a logické myšlení
* Min. SŠ vzdělání technického směru
* Znalost angličtiny min. na úrovni porozumění dokumentaci

Proč se stát součástí našeho týmu?

* Naše projekty mají vysokou přidanou hodnotu pro naše zákazníky
* Dodáváme standardizovaná řešení i řešení postavená kompletně na míru zákazníkovi
* Uplatnění máme pro juniorní i seniorní kandidáty
* Zaplatíme vám odborné kurzy a účast na konferencích - třeba v Barceloně nebo Spojených státech
* Kromě odborného rozvoje podpoříme i vaše jazykové vzdělávání
* Nabízíme flexibilitu při organizaci pracovní doby; dle individuálních potřeb home-office nebo kancelář s oddechovým koutkem a virtuální realitou
* 5 týdnů dovolené a nárok na sick days
* Nárok na benefity jako jsou stravenkový paušál, Cafeterie, penzijní připojištění, slevy na IT produkty, sleva na pohonné hmoty do soukromého vozu
* Čekají na vás kolegové, kteří se těší na nového člena týmu!

Místo výkonu práce

* Praha, Brno nebo Pardubice

Termín nástupu a podmínky spolupráce

* Nástup ihned či dle dohody
* Pracovní smlouva na dobu neurčitou
* Plný pracovní úvazek

Působiště: firma Arkance Systems (CAD Studio) - lokalita neuvedena
Obor:Strojírenství - Plný úvazek
Požadavky: vzdělání: SŠ v oboru, jazykové znalosti: angličtina,
Uchazeč:
Termín:vloženo Mon, 20 Jun 2022 12:34:24 UTC20.6.2022 (před 670 dny)
ZÁJEM?
(nepřihlášen)

Autor: Vladimír Michl

Novou pracovní pozici nebo poptávku práce či služeb můžete doplnit sami. Inzerujte volná místa a nabídky (ponuky zamestnania) zdarma na stránce "Práce" na CADforum.cz. Nabízím práci - hledám práci. Pro diskusi nad nabídkami práce můžete využít fórum.