Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 1344

CAD tip CAD tip # 10752:

   
Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Mám potíže se zprovozněním distribuovaného výpočtu v Inventoru HSM

A - odpověď Pokud se vám nedaří spustit síťový distribuovaný CAM výpočet v Inventoru HSM, zkontrolujte následující body.

  • Použijte aktuální verzi Inventoru HSM (minimálně vývojovou verzi 3.1.0.086 nebo vyšší) s optimalizovanou podporou Distribuování výpočtů.
  • Proveďte nastavení dle blogu Inventor Guru.
  • Distributed CAM (DC) může být spuštěn také v konzoli, je ale požadováno spuštění DC jako služby. Při pokoušení nalézt příčinu nefunkčnosti vám bude nápomocná konzole, ve které můžete na hostitelské stanici výpočty spustit a sledovat její zprávy. Proces DC může běžet na hostitelské stanici pouze jeden.
  • DC se zobrazuje pod názvem "autodeskdcs" ve správci služeb Windows. Služba by měla být nastavena na automatické spouštění po startu Windows pro její bezproblémové používání.
  • Před snahou odstranit problémy s nefunkčností DC se nejprve pokuste vypnout firewall na hostitelské a případně také na distribuující stanici.
  • DC používá port 7387 (TCP) a port 1388 (UDP). DC lze používat pouze na hostitelské stanici, na které nejsou tyto porty využívány jinými aplikacemi. DC nebude běžet spolehlivě nebo vůbec, pokud tyto porty budou obsazené nebo blokované firewallem.
InventorHSMHSM
100% *  CAD,CAM 
18.2.2016    2096×  
bod inventor
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: InventorHSM · HSM ·

Zpět   Všechny další tipyPomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy Arkance Systems.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (Arkance Systems CZ s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist