Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 4771

CAD tip CAD tip # 11784:

   
Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Proč se mi u CAD dokumentu zobrazuje "K dispozici online"?

A - odpověď V Průzkumníku Windows v okně Vlastnosti se mi na kartě Podrobnosti zobrazí u DWG dokumentu vlastnost "Stav dostupnosti" jako "K dispozici online" (Availability: Online-only), popř. "Dostupnost off-line: Není k dispozici". Proč? Souvisí to s cloudem Autodesk A360?

Jde o obecné vlastnosti dostupnosti platné pro jakýkoliv soubor (dokument). Je-li soubor umístěn na prostředku lokální sítě (LAN), WAN nebo internetovém cloudu, může být jeho dostupnost omezena. Okamžitý přístup k souboru závisí na způsobu připojení PC k síti či internetu a na případné synchronizaci cache kopie daného dokumentu. Ve vlastnostech se pak zobrazuje informace, zda je soubor dostupný pouze je-li vaše PC připojeno k síti nebo zda je pravidelně synchronizována kopie a tak je soubor dostupný i off-line.

Uvedená informace se zobrazuje u souborů na síťovém serveru (složce síťového úložiště) nebo na virtuálních discích cloud služeb - např. Microsoft OneDrive, Google Drive, Autodesk Drive (A360), Autodesk Team, apod.

ACADInvFusion360RevitMaxCivil
100% *  CAD 
5.2.2018    1357×  
cloud vlastnosti
 
platí pro: AutoCAD · Inventor · Fusion 360 360 · Revit · 3ds Max · Civil 3D ·

Zpět   Všechny další tipyPomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy Arkance Systems.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (Arkance Systems CZ s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist