Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 7252

CAD tip CAD tip # 3476:

   
Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

CD Expedice - šablona pro publikování projektů AutoCADu

A - odpověď Na www.cadstudio.cz/download najdete archiv s HTML šablonou pro usnadnění tvorby digitální verze projektové dokumentace stavby (projektu) v uzavřeném formátu, kterou můžete předat na CD nebo prostřednictvím webu.

Šablona (kostra) HTML stránek může sloužit jako příklad pro vaše vlastní firemní šablony. Jednoduchá kostra obsahuje základní kontaktní údaje firmy i projektu, CAD výkresy a odkazy pro zařazení doprovodných příloh - textových PDF dokumentů, tabulek, fotografií. Pro CAD výkresy je využíván úsporný publikační CAD formát .DWF - příjemce tak může vaše CAD výkresy prohlížet, zoomovat, tisknout v měřítku - a to pomocí bezplatné prohlížečky, bez potřeby CAD aplikace.

Pomocí doplňkové šablony pro funkci AutoCADu PublikujNaWeb (VIP archiv) lze automatizovat vytváření a průběžnou aktualizaci CAD dat na CD Expedice rovnou z vašich DWG výkresů.

Základní varianta HTML exportu je k dispozici ve standardní funkci PublikujNaWeb v AutoCADu či Architectural Desktopu, či ve funkci Export HTML v Revitu.

Radim Čech + CAD Studio

ACAD2004ADT2004Map2004ACAD2005
100% *  CAD 
11.12.2003    16031×   FAQ  
export formát měřítko šablona výkres
 
Ceny - CAD eShop:

Zpět   Všechny další tipyPomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy Arkance Systems.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (Arkance Systems CZ s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist