Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 8367

CAD tip CAD tip # 5039:

   
Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Při vstupu do iProjectu se nezdaří nainstalování ActiveX prvku.

A - odpověď Klientská část iProjectu je závislá na spuštění ActiveX prvku v internetovém prohlížeči MS Internet Explorer (V4 a vyšší).

Vaše bezpečnostní nastavení nebo firemní síťová politika mohou zabránit úvodní instalaci tohoto ActiveX prvku (např. "Nebylo možné ověřit certifikát vydavatele", "Neznámý vydavatel", "Systém Windows zablokoval tento software").

Můžete buď dočasně snížit bezpečnostní omezení MSIE, nebo použít samostatný instalační program pro klienta iProjectu. Použijte jednu z možností:

  1. V Nástroje/Možnosti Internetu, na kartě Zabezpečení klepněte na zelené kolečko "Důveryhodné servery". Stiskněte tlačítko Servery, zrušte zaškrtnutí u políčka "Vyžadovat ověření všech serverů..." a v poli "Přidat tento server" napište: http://www.iproject.cz a stiskněte Přidat. Ukončete dialog a znovu spusťte MSIE.
  2. Druhou možností je použít menu Stáhnout na webu www.iproject.cz a stáhnout a spustit první položku (EXE) - "Instalační program pro ruční instalaci komponenty". Poté znovu spusťte MSIE.
iProject
100% Win  CAD 
25.5.2006    5530×   FAQ  
dialog instalace prohlížeč
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: iProject ·

Zpět   Všechny další tipyPomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy Arkance Systems.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (Arkance Systems CZ s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist