Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 1507

CAD tip CAD tip # 5217:

   
Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Kde hledat CAD knihovny - AutoCAD bloky a rodiny pro Revit?

A - odpověď Online katalog a knihovnu bloků pro AutoCAD (DWG), Revit (RFA), Inventor (IPT) a další CAD aplikace najdete na www.cadforum.cz/catalog. Tato web knihovna nabízí tisíce bloků k volnému stažení. Obsahuje užitečné 2D symboly a značky plus 3D bloky a modely z oblastí: Architektura, Dopravní stavby, Elektro, Mapování, Potrubí a Strojírenství.

Uživatelé CAD aplikací zde najdou mj. stafážní prvky, geodetické značky dle ČSN, stavební detaily, dopravní značky, mapové symboly, strojírenské součásti, konkrétní české výrobky a další bloky. DWG bloky a RFA rodiny (family) Revitu lze i přímo přetahovat z web katalogu do otevřené CAD aplikace metodou drag-n-drop (Autodesk iDrop).

Uživatelé mohou do katalogu zařazovat (uploadovat) i své vlastní bloky a svépomocně tak rozšiřovat nabídku sortimentu Katalogu CAD bloků.

Knihovna obsahuje bloky kategorií: Dekorace, Dveře, Exteriéry, Hobby, Kancelář, Konstrukční detaily, Konstrukční prvky, Koupelna, Kuchyně, Ložnice, Nábytek (skříně, stoly, židle, křesla), Okna, Osvětlení, Ploty, Popisky, Postavy, Přístroje, Rostliny a stromy, Schodiště, Sport, Stěny, Terén, Vozidla a doprava, Zábava, Zařizovací předměty, Zvířata a další.
ACADLTADTInventorRevitVIZ3dsmax
100% *  CAD 
27.9.2006    29779×   FAQ  
autocad blok font inventor knihovna model potrubí revit rodina součást stěna terén
 
platí pro: AutoCAD · AutoCAD LT · AutoCAD Architecture · Inventor · Revit · VIZ · 3ds Max ·

Zpět   Všechny další tipyPomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy Arkance Systems.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (Arkance Systems CZ s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist