Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 7821

CAD tip CAD tip # 8320:

   
Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Rozdíl mezi CAD aplikacemi úrovně Standard, Premium a Ultimate.

A - odpověď Aplikační sady Autodesk Design Suite jsou dodávány ve třech úrovních - Standard, Premium a Ultimate. Ty se liší počtem a složením jednotlivých nástrojů tvořící danou zvýhodněnou profesní sadu. Sada má vždy jednotnou instalaci a jednotnou správu licencí.

Sady Standard jsou nejlevnější a obsahují vstupní aplikace, tvořící základní soubor nástrojů pro danou oblast navrhování. Aplikace pokrývají 2D a částečně 3D. Například pro oblast projektování ji tvoří aplikace AutoCAD Architecture, AutoCAD MEP, AutoCAD Structural Detailing, Showcase, SketchBook Designer.

Sady Premium obsahují všechny aplikace pokrývající nejčastěji používané návrhové postupy v dané oblasti. Pokrývá parametrické 3D navrhování. Například pro oblast konstrukce strojů ji tvoří aplikace Inventor, AutoCAD Mechanical, Showcase, Vault, 3ds Max Design, SketchBook Designer, Mudbox.

Sady Ultimate jsou nejvyšší sadou s nejvyšší cenou ale i nejvyšším cenovým zvýhodněním oproti samostatným aplikacím. Sada pokrývá všechny dostupné návrhové postupy a nástroje pro danou oblast. U některých sad je tvořena až 12 apliakcemi. Například pro oblast návrhu potrubních sítí ji tvoří aplikace AutoCAD Plant 3D, AutoCAD P&ID, Inventor, Sketchbook Designer, Showcase, AutoCAD Structural Detailing, Revit Structure, Navisworks Manage.

Podrobnější informace o složení jednotlivých sad Autodesk Design Suite a Entertainment Creation Suite najdete na stránce Design Suite.

DesignSuiteACADInventorRevitCivil
100% *  CAD 
13.11.2011    3226×  
autocad instalace inventor licence revit správa vault
 
Související CAD produkty:
platí pro: DesignSuite · AutoCAD · Inventor · Revit · Civil 3D ·

Zpět   Všechny další tipyPomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy Arkance Systems.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (Arkance Systems CZ s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist