Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 3917

CAD tip CAD tip # 8081:

   
Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

U rámových konstrukcí se neaktualizuje údaj o délce.

A - odpověď U rámových konstrukcí v Inventoru 2012 se nezaktualizuje celková hodnota délky profilu - parametr s celkovou délkou se nepřenáší do hodnoty G_L.

Jde o známý problém, na který existuje opravný hotfix, resp. Service Pack 1. Stáhněte si soubor DL17089522 (1MB) a ze ZIP souboru nainstalujte odpovídající (32/64-bit) MSP soubor, nebo prostě nainstalujte Service Pack 1 pro Inventor 2012.

Pokud už máte sestavy Frame Generatoru vytvořené v neopraveném Inventoru 2012, stáhněte si opravné VBA makro Correct_G_L_parameter (1kB). Rozbalte BAS soubor a ve vaší sestavě spusťte VBA Editor. V něm naimportujte tento BAS soubor (Correct_G_L_parameter.bas) do vašeho aplikačního projektu (typicky: Default.ivb). Poté v této sestavě spusťte makro "Correct_G_L_parameter" v modulu Correct_G_L_parameter. Uložte opravenou sestavu.

Zákazníci CAD Studia mohou využít podstatně jednodušší nástroj - automatickou EXE aplikaci "FG_Parametrizer". Ta je ke stažení na Helpdesk serveru.

Inventor2012
100% *  CAD 
14.7.2011    2494×  
inventor sestava
 
Související CAD produkty:
platí pro: Inventor 2012 ·

Zpět   Všechny další tipyPomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy Arkance Systems.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (Arkance Systems CZ s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist