Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 6123

CAD tip CAD tip # 9816:

   
Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Výstup z Autodesk Showcase jako mozaika na více monitorech.

A - odpověď Jednou z funkcí vizualizační aplikace Autodesk Showcase Pro je možnost výstupu stínovaných interaktivních 3D scén na "televizní stěně" složené z pole (matice, klastru) několika monitorů, řízených různými počítači.

Pro tento režim je nutné nejprve zapnout hostitelský režim - Present > Collaboration mode > Host session. V něm nastavíte požadovanou skladbu monitorů - např. 4x2 - a to ve File > Settings > Multi-machine display (ve starších verzích Options > Multi-machine display) a kliknutím zvolíte aktivní "dlaždici" na daném PC:

cluster

K hostitelskému režimu se pak podobným způsobem (a na stejném portu) připojíte z dalších počítačů se Showcase. Jen zvolíte jinou odpovídající dlaždici a místo hostování použijete volbu připojení k serveru (řídicímu Showcase): Present > Collaboration mode > Join session.

Interaktivní pohyb v řídicím Showcase bude opakován v reálném čase i na závislých stanicích a výstup bude promítán ve formě dlaždic na TV stěně.

Showcase
100% *  CAD 
10.5.2014    2257×  
stěna
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: Showcase ·

Zpět   Všechny další tipyPomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy Arkance Systems.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (Arkance Systems CZ s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist