Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 4835

CAD tip CAD tip # 10224:

   
Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Zapomněl jsem své přístupové údaje k Autodesk ID.

A - odpověď Jednotný login k "Účtu Autodesk" (Autodesk ID) je používán pro přístup k vašim licencím na Subscription Centru, na portálu Autodesk Account, ke cloud službám Autodesk A360, ke sdílení dat z desktop produktů, ke komunitním portálům a k dalším web službám.

Pokud zapomenete váš "Autodesk ID", vaše heslo nebo odpověď na bezpečnostní otázku, je zpravidla možná snadná náprava.

  • Zapomenuté "Autodesk ID" - pokud jste zapomněli vaše přihlašovací jméno (login), můžete místo něj zadat e-mailovou adresu použitou při registraci účtu. Ověřte si tuto adresu po přihlášení ve správě účtu (uživ.profilu). Autodesk ID přidělené při prvním nákupu najdete v potvrzovacím e-mailu.
  • Zapomenuté heslo - heslo si můžete resetovat přes e-mail pomocí odkazu "Zapomněli jste heslo?". Na vaši e-mail adresu bude zasláno dočasné heslo s instrukcemi pro přihlášení. Prověřte vaše anti-spam filtry pokud e-mail nedorazí obratem.
  • Zapomenuté ID i heslo - pokud jste zapomněli všechny vaše přihlašovací údaje, bude potřebná nová registrace bezplatného účtu Autodesk ID. Údaje uložené pod původním účtem tak ale nebudou dostupné.
  • Odpověď na bezpečnostní otázku - při podezřelé aktivitě na vašem účtu budete požádáni o odpověď na bezpečnostní otázku. Pro asistenci kontaktujte Autodesk (anglicky).
  • Volba "Neodhlašovat" - zapamatuje si vaše přihlašovací údaje uložením do zabezpečené cookie na lokálním počítači, takže je při příštím přihlášení nebudete muset znovu vyplňovat. Nepoužívejte tuto volbu pokud má k tomuto počítači přístup více lidí.

V případě potíží s přihlášením kontaktujte Helpdesk CAD Studia.

*
100% *  CAD 
5.3.2015    2086×  
cloud licence sdílení správa účet
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: * ·

Zpět   Všechny další tipyPomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy Arkance Systems.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (Arkance Systems CZ s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist