MAM SIKOVNE UDELATKO,
staci na "soubor.plt" poklikat a otevre se dialog tisku, pak staci vybrat
tiskarnu a dat OK

Aby to fungovalo, musi se udelat toto:

1) OKNO: Otevrit v programu
2) Jin...
3) Zadat cestu a program PrintW.exe
4) OKNO: Adresare  -> Zobrazit -> Monosti sloky -> Typy soubor
5) Vybrat soubor PLT
6) Upravit
    OKNO: Upravit typ souboru
7) Upravit
    OKNO: prava akce pro typ: Tisk aplikace AutoCAD
8) Upravit radek
    "C:\Program Files\... cesta ...\PrintW.exe" "%1"
9) okno pekne ukoncit

   Tak a ted muzeme tisknout jen poklepanim na PLT soubor.

   OKNO: Tisk

   :-)) to je opravdu vsechno



S pranim hezkeho dne
                                 Pepik BROM
                                    ==^..^==
