Zobrazit plnou verzi příspěvku: AIS 9 - zrkadlenie zostavy

Ľubomír Pápay
04.10.2004, 12:00
Pekny den,
Konecne som sa dostal k tomu aby som vyuzil schopnost Inventoru zrkadlit zostavu. Robim vsetko podla navodu, preview mi ukaze presne to co chcem, ale ked si dam ulozit novu zostavu do noveho suboru - vysledok v tomto subore je presne taky isty ako zdroj. Nie je to ozrkadlene.
Ak to iste urobim v ramci zdrojovej zostavy, tam to urobi spravne. (Aj to nie je celkom pravda, lebo ma tam nejake vyhrady, ale nakoniec to urobi)
V com robim chybu?
Vdaka za odpoved.
Lubo

Ľubomír Pápay
04.10.2004, 13:31
Moze byt pes zakopany v tom ze chcem zrkadlit prvky ktore su vygenerovane Inventorom? Teda, ide o valcovane profily.
Alebo ze, nejde o vytvorenie novych Partov, ale iba o zmenu vazieb medzi uz existujucimi Partami. Ja teda pouzivam to zlte indikacne policko "REUSE" a nie to zelene"MIRROR".

krasa
06.10.2004, 15:17
Se zrcadlením v sestavě mám také určité problémy. Při pokusu zrcadlit několik součástek podle roviny XZ jsem v náhledu viděl požadovaný výsledek. Po provedení příkazu byly součástky ozrcadleny sice podle XZ ale ještě k tomu podle YZ. Příčinu jsem nezjistil, po chvíli snažení jsem raději součástky vložil znovu a ručně otočil a usadil. Pokud na příčinu někdo příjde, dejte prosím vědět. Jinak z nových vlastností AIS9 mám radost. Tohle je spíš taková drobná nepříjemnost.
Hezký den,