Zobrazit plnou verzi příspěvku: CUI a přetahování tlačítek 2

Rostislav Říha
12.01.2006, 12:59
...nevimproc ale PepouR otevrene tema se mi nezobrazuje??
delam ho tedy znovu:
tlacitka jde pretahovat nejen z "All Commands", ale i primo mezi jednotlivymi polozkami ve strome nahore.
Mam nasledujici souvisejici dotazy, ktere jsou ale asi spis do wishlistu:

jak v commandlistu poznam, kde je ktery prikaz pouzity? zobrazuji se mi napriklad dva stejne prikazy, z nichz jeden je pouzit v roletovem menu a druhy na toolbaru - pokud spravne chapu logiku cui, tak v commandlistu by měl být příkaz jednou a odkaz na jeho ID by se mel opakovat v roletovem a ikonovem menu i v seznamu zkratek - existuje nejaka migracni utilita, ktera by mns soubor zbavila duplicitnich prikazu?
mohu si v commandlistu zobrazit ID prikazu? viz vyse...aby se clovek vyznal
Jak se zbavim nepouzivanych ikon? ...jak poznam, kdyz mam tri stejne obrazky, ktery z nich mohu smazat?
Jak vyrobim novou ikonu?...i kdyz je cui tak mizerne, jak je, tak tam asi ta volba bude - ja jsem proste jen nikde nenasel, jak ji vytvorit - kdyz vyrobim v cui novy prikaz, tak mi u ikony nabizi pouze "nabrowsovat" nejakou jiz existujici....ale to prece jit musi, jen ja to asi nevidim:(

PepaR
12.01.2006, 14:12
Máte pravdu, omylem jsme téma smazal neboť včera jsem řešil více problémů a jeden z nich jsem již vychytal sám, takže jsme nechtěl zatěžovat čtenáře. Nu a ke vší smůle jsme se při mazání překlikl. Každopádně děkuji za reakci.
 
Ad) CUI, myslím, že je nyní na obtíž než ku pro spěchu, zbytečně složité a nechápu proč vývojáři nezachovali např. to přetahování. Měl jsme v úmyslu předlěat celé MNU do CUI, ale zjišťuji že mi to za tu námahu enstojí.