Zobrazit plnou verzi příspěvku: DESIGN OPTIONS A PHASE

covnik
05.02.2006, 11:22
     chcel by som sa spýtat ako sa v design options nastavuje aby bolo vidno v pohlade alebo v 3D nahlade len jeden option set  pokial mam objekty rozdelene aspom do 2 option setov.takisto ma zaujíma ako sa da zvacsit pocet moznosti graphic overrides v menu phasing z roletky settings pripadne ako pokial nezvacsim pocet graphic overrides moznosti mozem manipuluvat s viditelnostou novych project phases ktorych ide pridat neobmedzene mnozstvo.

Ivan Korch
09.02.2006, 09:46
Zdá se mi, že 4 možnosti (starý stav, nový stav, bourání, dočasný stav) jsou naprosto dostačující pro znázornění průběhu stavby v projektu. A viditelnost se nastavuje ve View properties v oddílu Phasing. Začínám vždy výkresem se starým stavem, po duplikaci nastavím zobrazení staré+nové, po další duplikaci výkresu staré+nové+bourání. Tak mám např. 3 půdorysy stejného podlaží a dokonalý přehled o tom co se děje. Pokud něco vybourám omylem, stačí v Properties vybouraného objektu nastavit Demolish na none. 

covnik
09.02.2006, 15:40
dakujem a prosim vas nevedeli by ste mi poradit este s mojou otazkou tykajucou sa design options pretoze to bol vlastne moj hlavny problem