Zobrazit plnou verzi příspěvku: Dialogové okno

Ferdinand
22.05.2026, 11:21
Lze nějak nastavit velikost dialogového okna?Mám na mysli dialogy vyvolávané při práci s uživatelským roletovým menu - například:Tato okna totiž nelze roztáhnout chycením za okraje myší. Potřeboval bych:A/ "roztáhnout" tu levou polovinu s textovými popisy.B/ Upravit rastr zobrazovaných SLD ze 4x5 na (např.) 8x5.Ferdinand2026-05-22 11:59:59

Vladimír Michl
22.05.2026, 14:52
Ne, ikonová menu jsou už zastaralým prvkem uživatelského rozhraní AutoCADu. Nově se spíš řeší paletami.