Zobrazit plnou verzi příspěvku: Editor stylů - norma - .idw

Cheff
09.11.2006, 13:04
Zdravíčko!
Mohl by mi prosím někdo pomoci nebo vyvézt z omylu?
 
Máme již hotové výkresy v Inventoru (10 pro + sp3). A nyní bychom potřebovali změnit normu výkresu z 1 na 2. (Změna hladin, nastavení kót...) Ovšem po nastavení 2. normy jako aktivní se změnila jen část - některé pohledy a kóty. Zbytek si tvrdošíně drží původní nastavení  (při změně na původní normu nereagovalo již nic, takže vznikl jakýsi paskvil )
Původní myšlenka byla - vytvořit novou normu - exportovat a nastavit ve všech výkresech, ale takhle...
 
Otázky
1) Jde to tímdle stylem?
2) Pokud ne, jak to nejlépe vyřešit?
(jediné co "fungovalo" bylo přenastavení stávajících hladin... )
 
Za případnou pomoc předem mnohokráte děkuji!

flesar
09.11.2006, 14:33
Myslím, že by to mělo fungovat následovně:1) změnit soubory knihovny stylů (\Inventor 10\Design Data), nebo v nastavení projektu změnit Možnosti složky\Knihovna stylů2) v menu vybrat Formát\Aktualizovat styly...3) zatrhnout možnost Aktualizovat styly ve všech podřízených dokumentech4) potvrdit a čekat co vznikneVyzkoušené to mám pouze u kótovacího stylu. Předpokládám, že u hladin, textu ... bude postup stejný.

Cheff
09.11.2006, 20:31
Dobře, v takovém případě by ale mělo fungovat alespoň vrácení do výchozích hodnot (norma výchozí - zůstala beze změn). Jenže mě to nechce dělat už vůbec nic.
-> Když změním normu (na kteroukoli) a to včetně vnořených, tak mě to upozorní na možnou ztrátu lokálního nastavení, ale to je tak asi vše co to provede (alespoň se to tak tváří)
 
Takže vznikl takový paskvil, kde část objektů (pohledy, kóty atd.) si ponechalo původní nastavení a část se změnila do nové normy. Bohužel to byla jediná změna, která se stala. Od té chvíle se nehnu ani vpřed (vše do nové) ani vzad (výchozí) - jedině, že bych se pokusil oklikat všechny entity...
 
Co s tím? Díky
 
 

flesar
10.11.2006, 06:47
Tak zkuste změnit ručně nevyhovující styly v jednom výkresu (nejlépe nejvyšší sestava) a uložit do knihovny stylů. Restartujte Inventor a opětovně zkuste aktualizovat styly ve všech podřízených dokumentech.