Zobrazit plnou verzi příspěvku: Klávesnice ve Fusion

Honza Beneš
18.01.2026, 12:00
Chtěl jsem to ještě vyzkoušet doma, ale v práci mi Fusion najednou přestal brát jakákoliv zadání z klávesnice. Přitom příkazy zadávané myší fungují. Doma mi na stejné verzi a stejné licenci Fusion všechno funguje normálně. Používám verzi 2605.1.52 v češtině, ve Windows 10. Nemáte s tím někdo zkušenost?

Vladimír Michl
18.01.2026, 13:15
To vypadá na problém popsaný v tipu:https://www.cadforum.cz/cz/autodesk-fusion-nereaguje-na-zadani-z-klavesnice-tip14418

Honza Beneš
19.01.2026, 07:34
Tak bylo to ono, prý se měnilo nějaké nastavení firemní sítě. Vyřešeno, moc děkuji.