Zobrazit plnou verzi příspěvku: OC - vložení parametru do modelu

Cheff
24.06.2011, 21:12
Dobrý den,
mám dotaz - při tvorbě Slepých přírub do OC jsem nejspíše zapomněl zaškrtnout export dat u jmenovitého průmeru - DN, protože teď mám funkční rodinu v OC, kde mám sloupec DN (použitý jako klíč). Bohužel po vložení/vytvoření konkrétního modelu v něm parametr DN chybí. (Což se při rozjezdu projektu přehlédlo)

A teď se dostávám k problému - jak nejjednodušeji dostanu sloupec DN z obsahového centra zpět do modelu?

Zkoušel jsem přehodit šablonu a tam vytvořit parametr DN, bohužel zůstal zas jako "statický" a nenavazuje se mi na sloupec DN v tabulce obsahového centra :-(

Smazat rodinu a vytvořit novou považuji až velmi krajní řešení.

Lubomír Polesný
27.06.2011, 16:14
Dobrý den,
 
myslím, že nepůjde nic jiného než znovu publikovat do Obsahového centra.
Předpokládám, že máte přírubu jako iSoučást. V tabulce iSoučásti přidejte sloupec s názvem parametru DN. Opětovným publikování by se měl soupec dostat do tabulky v Obsahovém centru.

Cheff
27.06.2011, 23:54
No ještě jsem znovu procházel nastavení a teoreticky je možnost znovu "namapovat" daný sloupec do parametrů (vlastnosti sloupce a vlevo dole bylo zaškrtávátko), ale pak už "jen" aktualizovat obsah.
Ovšem o účinnosti této operace stále pochybuji, protože výsledky budu znát až se k tomu dostanu u nás v práci a předběžné testování nevedlo k úspěchu.

__________________________________

Otestováno:
Po odmazání parametru DN z modelu (kde byl již "přebytečný") a následné aktualizaci knihoven se mapování "chytlo" a vše běhá jak má...Cheff2011-07-01 12:07:55