Zobrazit plnou verzi příspěvku: Po instalaci Inventoru (Autocadu) nejde Corel

jirman
13.08.2008, 14:23
Dobrý den.
 
Mám jeden vážný problém, který řeším již třetí měsíc a teď jsem přišel aspoň na to, co to způsobuje a je to Autodesk Inventor Professional 2009. A stačí, když nainstaluji jen holý AutoCad.
Když nainstaluji Autodesk Inventor Professional 2009, tak nejde spustit CorelDraw X4 CZ. Objeví se okno: Vítá vás průvodce Správcem obnovení aplikace a nic z toho co nabízí ho nedonutí, aby se spustil Corel. Když tuto možnost ještě před instalací Inventoru zakážu, nainstaluji Inventor, tak Corel ani nic nezobrazí a v prohlížeči událostí se též žádná chyba neobjeví.
 
Ze zoufalství jsem vyzkoušel i obrácený postup. Nejdříve nainstalovat AIP 2009 a potom Corel, ale stejný výsledek.
Všechny pokusy vždy vyzkoušeny na čistý OS (ale též jsem zkoušel odinstalaci a znovuinstalaci - bez výsledku).
 
Prosím o pomoc, co způsobuje tuto nefunkčnost. Bez AIP 2009 Corel funguje úplně normálně. Ale já potřebuji obě aplikace a už jsem unaven neustálým i několikaterým za den klonováním a nechci na HDD 2× OS na disku.
 
Na verzi AIP 2008 to funguje normálně bez problému (problém přinesl až AIP 2009).
 
Vyzkoušel jsem Corel spustit i v režimu compatibility an W2000 a NT a nic.
Vyzkoušel jsem založit nového uživatele a nic
Vyzkoušel jsem nový windows installer (verze 4.5 a nic)
Při startu Corelu držena klávesa F8 a obnovena pracovní plocha - nepomohlo.
Instalován SP1 na Corel a bez úspěchu.
 
PC: OS - MS Windows XP Professional CZ SP3 + vše dostupné z MS update       - vyzkoušeno i na MS Windows XP Professional CZ SP2 + vše dostupné z MS update    RAM - 4GB (připravená RAM pro přechod na Visty - vyzkoušeno i s 2 GB)    HDD - WD 750 GB 2×    CPU - Intel Core Quad 2,4 GHz (vyzkoušeno i na 3,14 GHz)    MB - Asus    Grafika - ATI Radeon HD 3870    Instalováno bez antiviru a dalších rezidentů (jinak používám Eset Smart security 3.0.699, ale ten vůbec nebyl v procesu instalace ještě instalován)
 
 
Děkuji moc za pomocS pozdravemIng. Jiří Jirmanjirman2008-08-13 14:25:02

Vladimír Michl
13.08.2008, 15:00
Na tuto kolizi jsme zatím nenarazili, ale nejde o zase tak častou kombinaci aplikací. Ten problém Corelu se projeví až po spuštění Inventoru nebo už po instalaci?
Buď se někde pere grafika nebo systémové knihovny. Spíš to ale směrujte na Corel.