Zobrazit plnou verzi příspěvku: Přeinstalace PDS 2017

VejvodaT
20.05.2016, 11:34
Měl bych dotaz, možná jednoduchý, ale potřeboval bych poradit, když jsem si nainstaloval PDS 2017 ENG s českým jazykovým balíčkem a nyní bych si chtěl nainstalovat PDS 2017 CZE, jestli musím původní odinstalovat ( předpokládám že ano ), předtím převést licenci a potom nainstalovat CZE verzi. Nebo to funguje i nějak jednodušeji a lépe?

Vladimír Michl
20.05.2016, 11:41

PrDS EN s jazykovým balíčkem a PrDS CZ jsou prakticky ekvivalentní instalace. Pokud je chcete vzájemně nahradit, je třeba tu předchozí odinstalovat. S licencemi ale nic dělat nemusíte, jde o licenčně totožný software.

VejvodaT
20.05.2016, 12:07
Děkuji za informaci. Šlo mi jen o to, jestli když provedu odinstalaci a novou instalaci, jestli tím nějak neznehodnotím tu vlastní licenci, nebo to nevezme jako druhou instalaci, nebo něco podobného. Sice s Inventorem nejsem úplný začátečník, ale tyto věci se nedělají často. A co mám zkušenost z jiného SW, tak tam když se licence nepřevedla, tak to automaticky dál nebralo. Proto se ptám.Jinak pro vysvětlení, proč chci CZ verzi, tak aby vše z balíku PDS bylo v češtině. A tu EN jsem instaloval proto, abych zjistil, jestli mi vše bude fungovat jak má. Právě po zkušenosti s minulým SW jsem nyní takový "obezřetný".