Zobrazit plnou verzi příspěvku: problem so spustenim Acad200lt

atreid
01.10.2008, 07:00
Zdravim, na jednom pc som nainstaloval  2009 lt cz ale nejde spustit a vypise
 
" Vsechny mozne adresare pro ukladani docasnych souboru bud neexistuji, nebo jsou urceny pouze ke cteni. Pred dalsim spustenim souboru AUTOCAD LT tuto  situaci napravte ."
 
Nasiel som na nete nejake odkazy na prenesenie nadstaveni autocadu, ale vyzeralo to dost komplikovane tak sa skusim najprv opytat, nakolko nemam s cadom ziadne skusenosti (skusal som to nainstalovat na inej masine a tam to ide bey problemov)
 
Dakujem za skoru odpoved.
 
Brano

zdrk
01.10.2008, 09:08
Jaký systém Windows používáte?
Standardně se dočasné soubory ukládají do adresáře ...\váš profil PC\Local Settings\temp - ten může být poškozen.
Pokud jste např. přenášel nastavení z jiného PC může být problém právě v cestě kam se maji ty soubory ukládat (někdo používá prámo C:\Temp) apod.

atreid
01.10.2008, 11:52
je tam windows XP home edition - ale pred tym tam ten cad isiel.

atreid
01.10.2008, 11:56
je tam windows XP home edition - ale pred tym tam ten cad isiel.nadstavenie som neprenasal - len som sa snazil riesit tento problem  a nasiel som na take nieco odkaz . Skontrolujem standartny temp ale tam pravdepodobne nebude chyba - pouziva autocad este nejake ine docasne adresare? 

Ferdinand
01.10.2008, 11:58
Používá právě ty adresáře, které mu ukážete (v nastaveních Možnosti...)