pajaborec
11.07.2005, 16:47
Pracuji v Architectural Desktop 2005 s naskenovanými mapami, které k sobě skládám. Pro
tuto práci je nutné mít zapnutou průhlednost vložených jpg map. Dosud
nebyl problém, protože jsme používali jpg soubory vzniklé ze
skenovaných map. Nyní ale dostávám mapy v digitální podobě ve formě
souborů s příponou *.cit, které převádím na jpg soubory. Bohužel
převedené soubory jsou netečné k příkazu průhlednosti a stále jsou
neprůhledné.
Můžete mi prosím někdo poradit, kde je chyba? Možná špatně konvertuji cit na jpg, ale myslím, že tam je všechno v pořádku. Díky
tuto práci je nutné mít zapnutou průhlednost vložených jpg map. Dosud
nebyl problém, protože jsme používali jpg soubory vzniklé ze
skenovaných map. Nyní ale dostávám mapy v digitální podobě ve formě
souborů s příponou *.cit, které převádím na jpg soubory. Bohužel
převedené soubory jsou netečné k příkazu průhlednosti a stále jsou
neprůhledné.
Můžete mi prosím někdo poradit, kde je chyba? Možná špatně konvertuji cit na jpg, ale myslím, že tam je všechno v pořádku. Díky