Zobrazit plnou verzi příspěvku: Rozbalovaci nabidky v dynamickem bloku

JAorech
30.05.2016, 16:01
Dobry den,je prosim mozne vytvorit pro atributy v jednom bloku (blok se sklada z tabulky s ruznymi atributy) ruzne rozbalovaci nabidky? Konretni priklad: po oznaceni atributu by se rozbrazila rozbalovaci nabidka se jmeny (mozne pro vice bunek nezavisle na sobe).Dekuji,Jana

PepaR
31.05.2016, 08:44
Dobrý den,bylo by prosím možné vystavit náhled na výchozí blok s tabulkou, případně blok samotný?

JAorech
31.05.2016, 09:43
Dekuji za reakci. Prikladam screen bloku. Jedna nabidka se podarila vytvorit pomoci akce viditelnost. Nelze tam ale zadat dve tyto fce. Je potreba mit kombinace jmen, aby v nabidkach gemessen a gezeichnet mohla byt jmena odlisna. Zkousela jsem to nejak obejit pomoci akce vyhledavani, ale bohuzel neuspesne. Je to mozne nejak?Dekuji.

JAorech
31.05.2016, 09:44Ondřej Urban
31.05.2016, 11:09

tak snad v příloze, změna proběhne po regeneraci , uložení ....uploads/2196/atributy.dwg Ondřej

JAorech
31.05.2016, 15:03
Mockrat diky. Ja se na zacatku nepresne vyjadrila. Blok beha, ale ja bych potrebovala, aby se nemenila jen vlastnost atributu (jmena a firmy) v tabulce vlastnosti, ale aby se prave tento text (konkretni jmeno) dle tohoho vyberu objevil v bloku viditelne. Snazila jsem se googlit, ale bohuzel neuspene (bylo by to bez problemu bud dvema nezavislymi videlnostmi nebo blokem s dynamickou vlastnosti, ktera je vnorena do bloku). Prvni moznost je pravdepodobne nemozna. U druhe mi nefunguji vlastni vnoreneho bloku v bloku nadrazenem (ale nejradeji bych se touto cestou vubec nepoustela).

PepaR
01.06.2016, 08:17
Dobrý den,pan Urban Vám již řešení zaslal. Změnu hodnoty atributu (textu) nelze udělat v reálném čase, je nutno provést regeneraci, případně tato se provede např. i při tisku nebo uložení, viz instrukce výše. Do dynamického bloku nelze dostat oficiální cestou více než jeden parametr viditelnosti, ve Vašem případě se však nabízí využití parametru vyhledávání, kterých můžete mít vícero a které použil i pan Urban. Poznámka: Existují metody jak docílit více parametrů viditelnosti v rámci jednoho bloku, sám jsem si je zkoušel, avšak nefungovaly spolehlivě. Proto jsem od jejich používání upustil a co jde, to řeším přes parametr vyhledávání.