Zobrazit plnou verzi příspěvku: Vysunutí v sestavě

klimji88
30.03.2026, 09:21
Umí fusion odstranit oříznoutím komponenty v sestave?Pomocí vysunutí mi jde jen přidat těleso. ale ne odebrat.

Vladimír Michl
30.03.2026, 14:04
Myslíte úplně odstranit vše v objemu jiné komponenty, nebo oříznout objemem jiné komponenty? Běžné UPRAVIT > Kombinovat (Rozdíl)?
Pokud jsou komponenty externí, bude potřeba přerušit spojení.Vladimír Michl2026-03-30 14:08:26

klimji88
01.04.2026, 13:04
udělat náčrt v sestavě a pomocí něj díly v sestavě oříznout