Zobrazit plnou verzi příspěvku: Vzhled

Hrnčíř
18.10.2016, 12:11

Dobrý den,nevím co se stalo v Inventoru 2014, ale když chci změnit vzhled součásti a vyberu např. žlutou barvu, tak se barva součásti změní na světle šedou. Obdobné je to asi u poloviny barev z rozbalovací nabídky.Další polovina barev funguje normálně, hlavně ty s nějakou texturou.Dále v panelu iVlastnosti se u všech materiálů objevuje hustota a tedy i hmotnost nulová. Plocha i objem se zobrazuje.Je nějaká možnost, jak vrátit správnou funkčnost?Děkuji za informaci.

simunek
18.10.2016, 12:24
Dobrý den,a nemáte jen přepnutou knihovnu vzhledů na nějakou jinou než běžně používáte?Když vybíráte vzhled tak úplně dole je i na výběr knihovna (u aktivní je "fajfka, resp. znak Nike:-) )Pokud máte problém s hustotou tak bude problém i s materiály nejen se vzhledy.Každopádně vždy je tu možnost přepsat složku Design data ze zálohy. Pokud ji tedy máte.

Hrnčíř
18.10.2016, 12:47

Barvy vzhledů nefungují ať mám zaškrtnutou kteroukoliv knihovnu vzhledů. U knihoven materiálů je hustota nulová u knihovny materiálů Inventor. Knihovna materiálů Autodesk funguje správně.Zálohu nemám, ale možná by to šlo stáhnou z jiného počítače s Inventorem.

Hrnčíř
18.10.2016, 14:21

Překopíroval jsem složku Design Data z jiného počítače a už to funguje.Děkuji.