Zobrazit plnou verzi příspěvku: začierňovaie blokov

cvirikovec
12.06.2026, 11:03
ahojte, neviem či ste sa stým stretli ale:Pripnem referenciu - bloky a robím,.... všetko v poriadku.Idem do layotu nastaviťna tlač a pozerám že bloku sú čierne.Hľadám dôvod nič.Vypnem a zapnem výkres a už su začiernené bloky aj vo výkrese.musím vvypnúť referenciu a vložiť to ako blok a ide to v poriadku.V čom je problém, viete mi poradiť?ďakujem 

Vladimír Michl
14.06.2026, 14:30
Moc nerozumím otázce. Jako že jsou bloky najednou vyplněné? Nebo přečmárané černě? Nebo byly barevné a teď jsou monochromatické?Zkuste styl vykreslování nebo aktualizaci grafického ovladače.