cvirikovec
12.06.2026, 11:03
ahojte, neviem či ste sa stým stretli ale:Pripnem referenciu - bloky a robím,.... všetko v poriadku.Idem do layotu nastaviťna tlač a pozerám že bloku sú čierne.Hľadám dôvod nič.Vypnem a zapnem výkres a už su začiernené bloky aj vo výkrese.musím vvypnúť referenciu a vložiť to ako blok a ide to v poriadku.V čom je problém, viete mi poradiť?ďakujem