Zobrazit plnou verzi příspěvku: Záměna popis.pole(razítka) výkresu v hotovém *.idw

valík
24.03.2010, 12:43
Zdravím zúčastněné. Hledám nejsnazší způsob, jak zaměnit rohové razítko a navazující rozpisku (popisové pole výkresu) v již dříve dokončeném *.idw. Naše situace - mám již dokončen projekt včetně všech výkresů, došlo ke změně nejen loga firmy, ale i vizáže razítek výkresů včetně fontů písem a ostatních dokumentů. Máme již založeny šablony výkresů v Templates. Jak tedy zavedu nové razítko do výkresu vytvořené podle předešlé (staré) šablony...přeci jej nebudu znovu definovat v již hotovém projektu...? Poradíte, prosím?

horalek
24.03.2010, 13:45
Použijte Pomocník pro přenos zdrojů výkresu, najdete ho v programech ve Windows: Programy -> Autodesk -> Inventor XX -> Nástroje.

Cheff
24.03.2010, 13:52
Razítka jdou "jednoduše" kopírovat. - u více výkresů je na to i asistent - Průvodce přenosu zdrojů výkresu. Tam si zvolíte zdrojový výkres (template) a třeba složku s cílovými výkresy. Pak už člověk jen čeká co na něj vypadne ;-) - Jen bych doporučoval nejdříve provést zálohu všech dat, protože by mohl být problém s textovým polem s výzvou. - Tam by nemusely zůstat všechny ručně vyplněné hodnoty... Případně nezbyde nic jiného než chybějící texty dopsat. (Tedy pokud tam takové jsou)

valík
25.03.2010, 08:50
Děkuji za radu, vidím, že i na takové změny je pamatováno.