Zobrazit plnou verzi příspěvku: Zasílání dotazu do více skupin

Peter Jirat
04.10.2004, 13:00
Dobrý den přeji,
lze nebo bude možné posílat dotaz najednou do různých skupin? Třebas podle toho zda uživatel dosáhl stupně jiného než nováček /aby nedocházelo ke zneužívání fora/. Někdy je asi vhodné dotaz posílat na více míst?
PJ

administrator
04.10.2004, 14:29
Ne, tzv. "crossposting" je u diskusních fór považován za nežádoucí a web rozhraní tuto funkci nepodporuje. Moderátor fóra může příspěvek případně přesunout do jiného, vhodnějšího fóra.
-Administrátor

Kotlaba
19.10.2004, 09:01
Zkousim poslat prispecek do fora:
Jak mohu dat do fora svuj novy dotaz?
Dale:Dosud mi chodi prispevky z tohoto fora na moji e-mailovou adresu kotlaba@seznam.cz.Bude to zachovano nebo to bude brzy zruseno a tato konference bude pristupna (at uz pro cteni prispevku, odpovedi na dotaz nebo k novemu dotazu) pouze ze stranek CADFORUM?

Vladimír Michl
19.10.2004, 09:41
Pouze tento oddíl konference (určený pro oznamování novinek a změn, plus diskuse nad nimi) má blokované vytváření nových témat a lze jen odpovídat - v ostatních diskusích lze nová témata vytvářet bez omezení.
Zasílání notifikací příspěvků bude fungovat i nadále, to už je funkce tohoto web fóra. Pro čtení příspěvků můžete i nadále používat e-mail.