Zobrazit plnou verzi příspěvku: Změna barvy pozadí výkresu

roice
17.10.2011, 09:30
Dobrý den,mám takovou potíž, je možné někde změnit barvu pozadí výkresu. Problém je v tom že průhledné součástky, přebírají standardně nastavenou žlutou a při exportu do pdf jsou pak třeba skleněné součásti žluté. Mně to problém nedělá, ale pak je potíž, že to podle toho někdo může chtít vyrábět a bude shánět žluté sklo a poznámka toto sklo není žluté, ale normální ve finále nikdo číst nebude, nehledě na to že to nevypadá dobře.Ve VIP jsme našel možnost změny, na úrovni registru, ale bohužel do registru přímý přístup nemám a po tom co jsem poslal do nějaký horoucí pr.... žádost o to abych tam přístup měl tak mi napsali že si mám trhnou nohou atd... a že takový klíč jako jsem psal v registrech není a šmitec.Takže bych potřeboval jestli existuje nějaký způsob jak z Inventoru nastavit barvu pozadí výkresu. Nebo pokud by byla nějaká jednoduchá aplikace na editaci barev zobrazení.

Vladimír Michl
17.10.2011, 10:09
Nejsem si jist jestli také nebude potřebovat přístupová práva do Registry, ale můžete zkusit interaktivní editor schémat z rozšířeného tipu:
http://www.cadforum.cz/cadforum/qaID.asp?tip=5746

Navara
18.10.2011, 08:22
Jestli jde o změnu barvy toho "papíru", tak stačí v nastavení dokumentu zvolit jakoukoli jinou barvu

roice
18.10.2011, 09:07
Perfektní, moc děkuji.

roice
18.10.2011, 09:14
Díky za ochotu, aplikace je to zajímavá, ale bez přístupu k registru se chovává nevypočítatelně. Mně osobně nedovolila udělat zálohu registru a při změně barvy, mi kompletně přeházela barvy v Inventoru a pomohlo až úplné přeinstalování Inventoru.Ale v pohodě, tohle je problém u nás a u IT oddělení. Stejně je zvláštní že při instalaci si program s registrem může dělat psí kusy, ale upravit nastavení zpětně nejde.Moc Vám oběma děkuji za pomoc.