Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 16629 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenochyba při kopírování ve Vaultu a další perličky

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Matejka Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 18.čer.2010
Lokalita: ČR (VY)
Používám:
AutoCAD 2012, Inventor 2012
Stav: Offline
Bodů: 45
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: chyba při kopírování ve Vaultu a další perličky
    Zasláno: 09.srp.2010 v 08:24
Dobrý den,
nedaří se mi kopírovat návrh ve Vaultu. Kliknu na kopírovat návrh a po chvíli přemýšlení vyzkočí chyba 0x80004005 (E_FAIL)


Připojené náhledyPřihlaste se pro zobrazení plné verze - 20100809_082018_Vault_-_chyba_k.png



Máme základní verzi neplaceného Vaultu 2011. Kopírování návrhu rozhodně neděláme poprvé.

Chyba skáče i po restartování serveru. Odzkošeno na více stanicích.




Upravil Matejka - 11.srp.2010 v 14:04
Zpět nahoru
horalek Zobrazit panel
Arkance Systems support
Arkance Systems support
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 03.zář.2004
Lokalita: Czech Republic
Používám:
Inventor, Vault Pro, AutoCAD M, PLM
Stav: Offline
Bodů: 378
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 09.srp.2010 v 12:04

Zkuste prověřit aktuálnost dat Inventoru. Vykopírujte data z Vaultu a prověřte v Invntoru. Případně po aktualizaci zařaďte do vaultu.

Podle typu chybu může jít o chybu přístupu do databáze (prověřte server).
 
 
 
 
Zpět nahoru
Matejka Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 18.čer.2010
Lokalita: ČR (VY)
Používám:
AutoCAD 2012, Inventor 2012
Stav: Offline
Bodů: 45
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 09.srp.2010 v 12:48
zkusil jsem data znovu ověrit (v sestavě správa - přestavět vše) a zařadit do Vaultu. Chyba stále stejná.

Na server jsem se koukal. Nekouří se z něho. Nebo máte na mysli ještě jinou kontrolu? Na jiná date se ve Vaultu dostanu. I na kopírování návrhu.
Zpět nahoru
Matejka Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 18.čer.2010
Lokalita: ČR (VY)
Používám:
AutoCAD 2012, Inventor 2012
Stav: Offline
Bodů: 45
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 10.srp.2010 v 11:34
těžko popsat co všechno jsem se sestavou udělal. Nicméně závěrem jedno doporučení. Mnohem silnější nástroj na přestavění sestavy je schovaný v aplikaci "Plánovač úloh" v nabídce start - Autodesk Inventor - nástroje.
Zde je nabídka Aktualizovat návrh

Připojené náhledyPřihlaste se pro zobrazení plné verze - 20100810_112736_Planovac_uloh_-.png



přidáme soubor sestavy a je to


Připojené náhledyPřihlaste se pro zobrazení plné verze - 20100810_113100_Planovac_uloh_-.png



Tohle nelze s projekty pracující s uložištěm. Pomoc je snadná. Založíte nový jenouživatelský projekt se stejným nastavením. (stačí zkopírovat soubor projektu cosi.ipj a pravým tlačítkem upravit)


-answer



Upravil Matejka - 11.srp.2010 v 14:14
Zpět nahoru
Matejka Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 18.čer.2010
Lokalita: ČR (VY)
Používám:
AutoCAD 2012, Inventor 2012
Stav: Offline
Bodů: 45
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 10.srp.2010 v 11:45
nicméně problém s kopírováním trvá
Zpět nahoru
Matejka Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 18.čer.2010
Lokalita: ČR (VY)
Používám:
AutoCAD 2012, Inventor 2012
Stav: Offline
Bodů: 45
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 11.srp.2010 v 14:13
Vault háže čím dál víc chyb. Teď mi nejde zařadit ani soubor. Skočil jsem na server a našel upozornění že je doporučedno drfragmentovat databázi. To generuje chybu: could not allocate a new page for database....


Připojené náhledyPřihlaste se pro zobrazení plné verze - 20100811_141343_Autodesk_Data_M.png



né že by se nadalo nic vygooglit, ale je to pro mě španělská vesnice


Upravil Matejka - 11.srp.2010 v 14:15
Zpět nahoru
horalek Zobrazit panel
Arkance Systems support
Arkance Systems support
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 03.zář.2004
Lokalita: Czech Republic
Používám:
Inventor, Vault Pro, AutoCAD M, PLM
Stav: Offline
Bodů: 378
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 12.srp.2010 v 10:01
Prověřte velikost databáze na serveru.
Dále pak, zda máte na serveru dostatek místa jako takového - pro ukládání souborů.
Děje se to pouze s jednou sestavou, nebo je to globální záležitost?
 
v případě, že bude situace přetrvávat, obraťte se na náš support:
 
 
 
 
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 10764:VIPVault 2016: havárie funkce Kopírovat návrh ve w3wp.exe
Tip 13862:Při kopírování návrhu mi Vault vypíše "Daný klíč nebyl nalezen ve slovníku"
Tip 11548:Jak přenést pravidla akcí při kopírování návrhu Vaultu na další počítače?
Tip 5230:Kopírování/nastavení vlastností v Autodesk Vault.
Tip 12498:VIPChyba "Not all files could be added to the project" při kopírování souboru do projektu AutoCAD Plant 3D
Tip 12290:VIPPři tisku pomocí Správce vykreslování ve Vault Professional se zobrazí chyba „Volání součásti COM vrátilo chybu HRESULT E_FAIL“


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,914 sekund.