Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 4096 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenopoužití - pack and go

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Dvoris Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 22.lis.2010
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
Invertor profesional 2020
Stav: Offline
Bodů: 5
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: použití - pack and go
    Zasláno: 16.pro.2010 v 11:34
když potřebuji  pokračovat v práci na jiném počítači ( např. doma nebo u zákazníka ) použiji pro přenos dat funkci pack and go, čím  " zabalím " všechny potřebné soubory či složky pro práci. Takto " zabalená"  data nakopíruji na počitač doma, budu pracovat tj. upravím, změním soubory. Jaký je postup, když potřebuji takhle změněná data přenést zpět na počítač v práci.Děkuji za radu.    
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21465
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 16.pro.2010 v 11:36
Nevím jestli rozumím, ale třeba - zase Pack and Go?
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
Cheff Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager

Přihlášen: 19.led.2006
Lokalita: Czech Republic
Používám:
Inv 2013 Pro (SP2 Upd6), AutoCAD 2013 (SP2)
Stav: Offline
Bodů: 969
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 16.pro.2010 v 11:59
Možná mě budete kamenovat, ale jde o to co všechno potřebujete přenést.  Osobně pack and go moc nepoužíváme (většinou nebývá úplně nutně zapotřebí), protože pokud se jedná "jen" o přenesení práce (tedy sestav, součástí, nebo výkresů) většinou se styly nemění a postačuje důsledná kopie těchto souborů (ipt, iam, idw/dwg - zde je nutná kontrola a zvýšená opatrnost, pokud se výkresy nějak blíže odkazují na vlastnosti v jednotlivých souborech!). Tedy mělo by stačit zas opětovné rozbalení souborů do pracovní složky na PC kde pracujete. Pokud by se vytvářely i díly z OC, tak ty nakopírovat (rozbalit) do složky OC na dané stanici (předpokládám, že OC je stejné na obou stanicích). Případně kopii včetně projektového souboru (v případě použitých ocelových konstrukcí).


Ha pan Michl byl rychlejší ;-)


Upravil Cheff - 16.pro.2010 v 12:04
Zpět nahoru
Dvoris Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 22.lis.2010
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
Invertor profesional 2020
Stav: Offline
Bodů: 5
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 16.pro.2010 v 13:06
Díky za radu. Šlo o to, že jsem udělal příhradovou OK pomocí generátoru OK. Zkopíroval jsem vrcholou složku ( adresář )  včetně všech podsložek a po ukočení kopírování mi vyskočilo chybové hlášení, že kopírování neproběhlo kompletně. Když jsem se pokusil otevřít celkovu sestavu, objevilo se hlášení, že nelze nalézt určité prvky konstrukce, protože se už nenalézaji v daném adresáři. V podstatě mi chyběly vygenerované profily. Obdobný výsledek jsem dostal, když jsem použil " pack and go " . Když zkontroluji původní adresáře, vše tam je, vše funguje tak jak má a sestava se otevírá bez problémů.Když to zkopíruji a  zkontroluji zkopírovaná data  nebo použiji "pack and go " je tam chyba a celá složka s vygenerovanými prvky tam prostě není. Tak jsem si myslel, že dělám někde chybu při přenosu dat.     
Zpět nahoru
Cheff Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager

Přihlášen: 19.led.2006
Lokalita: Czech Republic
Používám:
Inv 2013 Pro (SP2 Upd6), AutoCAD 2013 (SP2)
Stav: Offline
Bodů: 969
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 16.pro.2010 v 14:08
No zkuste se třeba zaměřit na názvy adresářů (souborů). Tam odtut by mohla pramenit chyba (např. taková azbuka do názvů souboru není dobrý nápad...) Případně bych v takovém případě zkusil udělat kopii pomocí Design asistenta. 

Základem je zkopírovat vše Clown - to by NEMĚLO dělat žádné probémy! Pokud ano je třeba nejdřív ošetřit toto...

Mimochodem právě s ocelovkami je vhodné kopírovat i projektový soubor (svého času mi jinak Inv 10 zcela pravidelně likvidoval propojení mezi základní součástí a kostrou...)
Zpět nahoru
Rumisch Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 16.led.2005
Lokalita: Slovensko
Používám:
Inventor 2016
Stav: Offline
Bodů: 410
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 17.pro.2010 v 08:18
Pack and Go robte vzdy do noveho adresara. Pri praci doma si poznacte diely, ktore ste prerabali. Tymito dielmi nasledne prepisete diely v praci. 
Peter Rumis

Inv.2018
Vault Professional 2018

Windows 7 Prof

CAD konstrukter

Rubble Master





Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 7782:Vykopírování sestavy z Vaultu pomocí Pack-and-Go.
Tip 9159:Jak použít Pack-and-Go mimo prostředí Inventoru?
Tip 2364:VIPKde najdu funkci Pack-and-Go v Inventoru? Jak bez Inventoru zkopírovat sestavu na jiné PC?
Tip 5083:Pack-and-Go v Inventoru 11 pod Windows x64.
Tip 3979:Kde se bere ve výstupu z Pack-and-Go složka "NotInProject"?
Tip 7246:Pack-and-Go v Autodesk 3ds Max.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,785 sekund.