Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 6529 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoOtvírání dwg výkresů poklepáním v jedinném okně

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
vendy01 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 16.srp.2010
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
AutoCAD2008
Stav: Offline
Bodů: 5
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Otvírání dwg výkresů poklepáním v jedinném okně
    Zasláno: 12.lis.2011 v 15:05
Děkuji za tip, už to jede jak má.
Zpět nahoru
zdrk Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 03.kvě.2007
Lokalita: ČR (KV)
Používám:
Začínám bojovat s AutoCad 2015 respektive BDS 2015
Stav: Offline
Bodů: 1790
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 05.lis.2011 v 08:58
Pokud nepomohla proměnná SDI, případně tip, tak je ještě možnost v možnostech složky asociaci na DWG vymazat a manuálně ji komplet založit a vyplnit ručně. U mne toho dřívo pomohlo.
Zpět nahoru
vendy01 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 16.srp.2010
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
AutoCAD2008
Stav: Offline
Bodů: 5
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 04.lis.2011 v 14:23
Ahoj, nainstalovala sem si na win XP AutoCAD 2008 a mám problém v tom, že se mi neotvírají výkresy poklepáním v jednom okně CADu. Prostě každý se otevře zvlášť.

Zkoušela jsem použít "TIP 2312"

Způsob otevírání souborů s příponou DWG při poklepání ve správci souborů je určen nastavením ve Windows. V Průzkumníku Windows, Nástroje, Možnosti složky, karta "Typy souborů", zvolte DWG - Výkres AutoCADu, stiskněte Upřesnit, vyberte akci "Spustit AutoCAD" (open) a stiskněte tlačítko "Upravit...". Nyní zaškrtněte volbu "Používat DDE", pokud chcete otevírat DWG výkresy v jediném sezení, anebo volbu zrušte pro otevírání v samostatných sezeních.

Na kartě jsem zvolila typ souboru DWG ale tlačítko "upřesnit" bohužel nikde....

Můžete mi poradit??? Díky moc!



Upravil vendy01 - 04.lis.2011 v 14:33
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 2312:Jak otevírat DWG výkresy poklepáním v jediném okně AutoCADu?
Tip 5611:VIPDWG TrueView se při otvírání výkresu ptá na uložení šablony.
Tip 8879:Při otvírání DWG souboru AutoCAD otevře ještě i Výkres1.dwg.
Tip 6454:VIPAutomatický výkaz směru otevírání oken v AutoCADu Architecture
Tip 7575:VIPKRITICKÁ CHYBA: Unhandled Access Violation Reading 0x007c Exception at 4923c15ch
Tip 3379:VIPZrychlení načítání výkresů do Architectural Desktopu.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,746 sekund.