Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 9466 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoInstalace HP xw4300

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Seiner Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager

Přihlášen: 01.říj.2004
Lokalita: ČR (PA)
Používám:
Mechanical 2017, Inventor 2017 a starší
Stav: Offline
Bodů: 1662
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Instalace HP xw4300
    Zasláno: 23.lis.2005 v 15:14

Prosím vás, neumí mi někdo pomoct, když se toho nemůžu domoci u dodavatele (AAC SOLUTIONS !!!!)

Dodali nám stanice HP xw4300. Dodány jsou jako Linuxové s přibaleným OEM Windows a nejsem schopen zaboha je nainstalovat. Z přiložených papírů nevyčtu přesnou konfiguraci a marně sháním funkční driver pro zvukovku. Ve správci zařízení mi visí nesnámé PCI zařízení a zvukovka není nainstalována.



Upravil Seiner - 23.lis.2005 v 15:15
Zpět nahoru
vbehun Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 04.říj.2004
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
Autocad R10 >> Autocad 2022 / altern. QCad Prof.
Stav: Offline
Bodů: 1221
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 23.lis.2005 v 15:30
Původně odeslal(a) Seiner Seiner napsal(a):

Prosím vás, neumí mi někdo pomoct, když se toho nemůžu domoci u dodavatele (AAC SOLUTIONS !!!!)

Dodali nám stanice HP xw4300. Dodány jsou jako Linuxové s přibaleným OEM Windows a nejsem schopen zaboha je nainstalovat. Z přiložených papírů nevyčtu přesnou konfiguraci a marně sháním funkční driver pro zvukovku. Ve správci zařízení mi visí nesnámé PCI zařízení a zvukovka není nainstalována.



Jaká verze Windows ?
Něco podobného jsem řešil u jistého notebooku HP (no, on je HP nevyrábí, on je to Compaq).
Pokud jde o Windows XP, tak snad pomůže instalace driveru pro zvukovku AC97 (originál je od Realteku)  nebo je ten ovladač  dodávaný přímo od Microsoftu..
Na většině základních desek jsou tyto integrované zvukovky.
Pokud byste věděl typ základní desky resp. audiochipsetu, také by to věci pomohlo.
Nebo tam není integrovaná zvukovka ?
Zpět nahoru
hujerja Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 20.říj.2004
Lokalita: ČR (LB)
Používám:
AIP 2014
Stav: Offline
Bodů: 31
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 23.lis.2005 v 15:38
Původně odeslal(a) Seiner Seiner napsal(a):

Prosím vás, neumí mi někdo pomoct, když se toho nemůžu domoci u dodavatele (AAC SOLUTIONS !!!!)

Dodali nám stanice HP xw4300. Dodány jsou jako Linuxové s přibaleným OEM Windows a nejsem schopen zaboha je nainstalovat. Z přiložených papírů nevyčtu přesnou konfiguraci a marně sháním funkční driver pro zvukovku. Ve správci zařízení mi visí nesnámé PCI zařízení a zvukovka není nainstalována.

Zkusil bych tohle:

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/Home.jsp?la ng=cs&cc=cz&prodTypeId=12454&prodSeriesId=471922 &lang=cs&cc=cz

Jan Hujer

Zpět nahoru
vbehun Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 04.říj.2004
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
Autocad R10 >> Autocad 2022 / altern. QCad Prof.
Stav: Offline
Bodů: 1221
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 23.lis.2005 v 15:43
Původně odeslal(a) hujerja hujerja napsal(a):

Původně odeslal(a) Seiner Seiner napsal(a):

Prosím vás, neumí mi někdo pomoct, když se toho nemůžu domoci u dodavatele (AAC SOLUTIONS !!!!)

Dodali nám stanice HP xw4300. Dodány jsou jako Linuxové s přibaleným OEM Windows a nejsem schopen zaboha je nainstalovat. Z přiložených papírů nevyčtu přesnou konfiguraci a marně sháním funkční driver pro zvukovku. Ve správci zařízení mi visí nesnámé PCI zařízení a zvukovka není nainstalována.

Zkusil bych tohle:

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/Home.jsp? la ng=cs&cc=cz&prodTypeId=12454&prodSeriesId=47 1922 &lang=cs&cc=cz

Jan Hujer



ano, našel jsem taky:

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/DriverDow nload.jsp?prodNameId=471924&lang=en&cc=us&prodTy peId=12454&prodSeriesId=471922&taskId=135

Zvukovku mají popsanou takto:
Audio:
Integrated Intel High Definition audio; optional SoundBlaster X-Fi XtremeMusic (PCI)
---
no není to příliš jednoznačné.
Zpět nahoru
Seiner Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager

Přihlášen: 01.říj.2004
Lokalita: ČR (PA)
Používám:
Mechanical 2017, Inventor 2017 a starší
Stav: Offline
Bodů: 1662
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 23.lis.2005 v 16:06

Na té stránce jsem byl a zkusil všechny drivery. Bez úspěchu.
On-line diagnostika mi řekla pouze, že nemám nainstalovanou zvukovku :-(
Technik AAC Solutions mi poslal nějaký driver Reatec, ale ani ten se mi nepovedlo nainstalovat. Taky mi dal odkaz na Cmedia - tam jsou asi 4 drivery - zatím se žádný nechytil.

Šokuje mne, že firma AAC Solutions ve spolupráci s firmou HP je schopna dodat takový polotovar. Když si nechám postavit PC u Franty Na Rohu, tak mi dá CD s ovladači od všeho, co tam namontoval.

Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 5148:Problém probuzení stanice xw4300 z režimu spánku.
Tip 575:Po instalaci Windows 2000 mi nefungují rozšířené multimediální klávesy na HP Kayaku.
Tip 9390:VIPInstalace starších driverů (např. z Win7) do Win8-64.
Tip 305:Máte-li problém s instalací programu PaperPort k HP scannerům
Tip 2894:Chyba SI225 v průvodci instalací síťové tiskárny HP.
Tip 9824:AutoCAD zhavaruje při tisku na tiskárnu HP.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,945 sekund.